Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

BitFenix Digital T10 EF 850W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Bitfenix Digital T10 Black 850W 80+ Bronze BFC-WT10EFBBW850-4A 4x120mm ARGB Fan ATX Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) K

Satıcı: incehesap

11.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 11509.00
BitFenix Digital T10 Black 850W 80+ Bronze BFC-WT10EFBBW850-4A 4x120mm ARGB Fan ATX Temperli Cam Siy

Satıcı: incehesap

12.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 12009.00
Bitfenix Digital T10 Black 850W 80+ Bronze BFC-WT10EFBBW850-4A 4x120mm ARGB Fan ATX Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) K

Satıcı: onlinealisverisyap

12.658,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 12658.94
BitFenix T10 Digital EF Beyaz 8.8″ inç IPS Ekran 4x120mm ARGB Fan Temperli Cam USB 3.1 BPAB 850W 80+ Bronze Mid Tower ATX Gaming Kasa (BFC-WT10EFBBW850-4A) 12.398,96 TL + 499,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 12408.96
Bitfenix Digital T10 Ef White 850w 8.8 Ekran 80+ Bronze Akak0btf0036

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

13.366,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 13366.68
Bitfenix Digital T10 Ef White 850W 8.8″ Ekran 80+ Bronze WT10EFBBW850-4A 4X120MM Argb Fan Atx Temperli Cam Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 3 yorum

13.511,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 13511.97
BitFenix Digital T10 EF White 850W 8.8″ Ekran 80+ Bronze WT10EFBBW850-4A 4x120mm ARGB Fan ATX Temper

Satıcı: Betaplus

13.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 13589.00
Bitfenix Digital T10 EF White 850W 8.8″ Ekran 80+ Bronze WT10EFBBW850-4A 4x120mm ARGB Fan ATX Temperli Cam Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Betaplus

13.698,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 13698.24

BitFenix Digital T10 EF 850W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

BitFenix Digital T10 EF 850W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

BitFenix Digital T10 EF 850W (KT10EFBBK850-4A) Bilgisayar Kasası Siyah 11.049,00 TL
BitFenix Digital T10 EF 850W (WT10EFBBW850-4A) Bilgisayar Kasası Beyaz 11.509,00 TL

BitFenix Digital T10 EF 850W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

BitFenix Digital T10 EF 850W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Digital T10 EF
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 10 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 4 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Alt) 240 mm 280 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 420 mm
• CPU Fan Yüksekliği 155 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 850 W
• Diğer Özellikler ARGB Fan 8.8" IPS Ekran

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 277 mm
• Yükseklik 426 mm
• Derinlik 443 mm
• Renk Beyaz

BitFenix Digital T10 EF 850W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.