Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Bitfenix T10 Mirror 850W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Bitfenix Mirror T10 850W 80+ Bronze Tempered Glass Argb Usb 3.1 Atx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

6.096,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 6096.80
Bitfenix Mirror T10 Black 850W 80+ Bronze Psu 4X120MM Argb Fan Atx Aynalı Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

6.703,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 6703.12
BitFenix T10 Mirror Black 4x120mm ARGB Fan Ayna Efektli Temperli Cam USB 3.1 BPAB 850W 80+ Bronze Güç Kaynağı Mid Tower ATX Gaming Kasa (MIT1060LSKKGSK4A) 7.748,96 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 7758.96
BitFenix 850W 80+ BRONZE Ayna efektli MIRROR T10 Siyah Gaming Mid-Tower PC Kasası Bilgisayar Kasasi

Satıcı: Betaplus

8.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 8479.00
Bitfenix Mirror T10 Black 850W 80+ Bronze PSU 4x120mm ARGB Fan ATX Aynalı Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Betaplus

8.543,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 8543.04
BITFENIX 850W 80+ BRONZE Ayna efektli MIRROR T10 Siyah Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

9.201,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 9201.70
Bitfenix Mirror T10 Black 850W 80+ Bronze PSU 4x120mm ARGB Fan ATX Aynalı Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

9.464,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 9464.92
Bıtfenıx 850W 80+ Bronze Ayna Efektli Mırror T10 Siyah Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

9.492,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 9492.70
Bitfenix Mirror T10 Black 850W 80+ Bronze Psu 4X120MM Argb Fan Atx Aynalı Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Hepsiburada

10.623,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 10623.00

Bitfenix T10 Mirror 850W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Bitfenix T10 Mirror 850W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

Bitfenix T10 Mirror 850W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model T10 Mirror
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 10 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 4 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Alt) 240 mm 280 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 420 mm
• CPU Fan Yüksekliği 155 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 850 W
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 277 mm
• Yükseklik 426 mm
• Derinlik 443 mm
• Renk Siyah

Bitfenix T10 Mirror 850W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.