Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Cooler Master Elite 600 Bilgisayar Kasası Fiyatları

Cooler Master Elite 600 Curve TG Beyaz ARGB 7x12 Fanlı, Back-Connect Anakart Destekli MidTower Kasa (E600-WGNN-S02) - Yok

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

7.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 7449.00
Cooler Master Elite 600 Beyaz ARGB Curve Tempered Glass USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa 7.294,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7304
Cooler Master E600-Wgnn-S02 Elite 600 Beyaz Argb Curve Tempered Glass Usb 3.2 Atx Mid Tower 7 Fanlı Kasa

Satıcı: Inventus Bilgisayar

7.526,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 7526.60
Cooler Master Elite 600 7X120mm Argb Curve Tg Mid Tower Beyaz Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

7.555,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 7555.70
COOLER MASTER ELITE 600 CURVE TG 7x120mm ARGB ATX BEYAZ KASA

1 yorum

7.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 7579.00
Cooler Master Elite 600 Beyaz 7x120mm ARGB Fan Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower ATX Gaming Kasa (E600-WGNN-S02) 7.645,63 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 7655.63
Cooler Master Elite 600 E600-WGNN-S02 7x120mm ARGB Fan ATX Beyaz Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: Betaplus

7.938,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 7938.11
Cooler Master Elite 600 E600-WGNN-S02 7x120mm ARGB Fan ATX Beyaz Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: Betaplus

8.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8149.00
Cooler Master Elite 600 E600-WGNN-S02 7x120mm ARGB Fan ATX Beyaz Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

8.404,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 8404.00

Cooler Master Elite 600 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Cooler Master Elite 600 Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Cooler Master Elite 600 Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

Cooler Master Elite 600 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Elite 600
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX Mini DTX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Fan Kapasitesi 10 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 4 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Alt) 240 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 425 mm
• CPU Fan Yüksekliği 160 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 285 mm
• Yükseklik 410 mm
• Derinlik 445 mm
• Renk Beyaz

Cooler Master Elite 600 Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Cooler Master Elite 600 Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.