Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Corsair Air 5400 RS-R ARGB Bilgisayar Kasası Fiyatları

CORSAIR AIR 5400 RS-R ARGB Üçlü Bölmeli Orta Boy Tower Bilgisayar Kasası – 3X Önceden Monte Edilmiş Ters Rotor RS120-R ARGB Fan, Güçlü Soğutma için Hava Kanalları, Ters Anakart Desteği, Beyaz

Satıcı: TEBILON

12.096,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 12106.65
Corsair AIR 5400 RS-R Beyaz 3x120mm ARGB Fan Mesh Temperli Cam USB 3.2 Triple Chamber Mid Tower E-ATX Gaming Kasa (CC-9011319-WW) 12.274,97 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 12284.97
Corsair Aır 5400 Rs-R Beyaz 3X120MM Argb Fan Mesh Temperli Cam USB 3.2 Triple Chamber Mid Tower E-Atx Gaming Kasa (CC-9011319-WW)

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum

13.344,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 13344.57
Corsaır Aır 5400 Rs-R Argb Fanlı Triple Chamber Mid-Tower Cc-9011319-Ww Beyaz Bilgisayar Kasası

Satıcı: TEBİLON

14.108,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 14108.40
CORSAIR AIR 5400 RS-R ARGB Fanlı Triple Chamber Mid-Tower CC-9011319-WW Beyaz Bilgisayar Kasası

Satıcı: Tebilon

14.212,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 14212.81
Corsair AIR 5400 RS-R Beyaz 3x120mm ARGB Fan Mesh Temperli Cam Triple Chamber Mid Tower E-ATX Kasa

Satıcı: TEBİLON

14.840,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 14840.29
Corsair AIR 5400 RS-R Beyaz 3x120mm ARGB Fan Mesh Temperli Cam USB 3.2 Triple Chamber Mid Tower E-ATX Gaming Kasa (CC-9011319-WW)

Satıcı: BETA PLUS

18.663,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 18673

Corsair Air 5400 RS-R ARGB Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Corsair Air 5400 RS-R ARGB Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Corsair Air 5400 RS-R ARGB (CC-9011318-WW) Bilgisayar Kasası Siyah 11.656,50 TL
Corsair Air 5400 RS-R ARGB (CC-9011319-WW) Bilgisayar Kasası Beyaz 12.096,65 TL

Corsair Air 5400 RS-R ARGB Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
1 adet
Yok
Var

Corsair Air 5400 RS-R ARGB Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Air 5400 RS-R ARGB
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Fan Kapasitesi 10 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 3 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 4 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 240 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 360 mm
• Radyatör Desteği (Alt) 240 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 360 mm
• CPU Fan Yüksekliği 180 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Yok
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 3 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 340 mm
• Yükseklik 467 mm
• Derinlik 470 mm
• Ağırlık 16.9 kg
• Renk Beyaz

Corsair Air 5400 RS-R ARGB Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Corsair Air 5400 RS-R ARGB Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.