Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CORSAIR Frame 4000D RS ARGB Modüler Mid-Tower ATX PC Kasası – Yüksek Hava Akışı, 3X Önceden Takılmış RS ARGB Fanlar, InfiniRail™ Fan Montaj Sistemi, ASUS BTF, MSI Project Zero, Gigabyte Project Satıcı: TEBILON
6.609,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
1 6619.94
Corsair Frame 4000D RS Beyaz 3x120mm ARGB Fan Mesh Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower E-ATX Gaming Kasa (CC-9011297-WW)
6.756,97 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
9 dk önce
2 6766.97
Corsair Frame 4000D 3XRS120 Argb Fanlı Modüler Mid Tower Bilgisayar Kasası - Beyaz (CC-9011297-WW)
Satıcı: PcKolik | 2 yorum
6.978,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 6978.72
Corsair FRAME 4000D RS Mid-Tower ARGB Fanlı Beyaz Bilgisayar Kasası Satıcı: Betaplus
7.409,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 7409.00
Corsair Frame 4000D RS Beyaz 3x120mm ARGB Fan Mesh Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower E-ATX Gaming Kasa (CC-9011297-WW) Satıcı: Betaplus
7.467,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 7467.84
Siyah
6.349,00 TL
Beyaz
6.609,94 TL