Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Cougar MX410 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Cougar MX410 650W 80+ Mesh-G RGB CGR-5VM6B-MESH-G-RGB Mid-Tower Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa 4.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4029.00
Cougar MX410 MESH-G-RGB 650W 80+ ATX Mid-Tower Gaming Kasa (CGR-5VM6B-MESH-G-RGB)

Satıcı: incehesap

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4199.00
Cougar 650w 80+ Mx410 Mesh-g Cgr-5vm6b-mesh-g-rgb Gamıng Mıd-tower Pc Kasası

Satıcı: incehesap

4.211,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 4211.10
Cougar MX410 Mesh-G Rgb 650W 80+ Mid-Tower Kasa

Satıcı: incehesap | 1 yorum

4.370,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 4370.07
Cougar Mx410 Mesh-G Rgb Kasa (Cougar Xtc650 650W 80+ Power Supply)

Satıcı: Smallman

5.538,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 5538.30
Cougar 650w 80+ Mx410 Mesh-g Cgr-5vm6b-mesh-g-rgb Gamıng Mıd-tower Pc Kasası

Satıcı: onmarktr

5.647,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 5647.24
Cougar 650W 80+ MX410 MESH-G CGR-5VM6B-MESH-G-RGB GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: kuralay

5.972,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 5972.00
Cougar Mx410 Mesh-G Rgb Cougar Xtc650 650W 80+ Power Supply Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

6.026,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 6026.30
Cougar Mx410 Mesh-G Rgb Xtc650 650W 80+ Power Supply Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: pazareyle

6.209,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6209.87
Cougar Mx410 Mesh-G Rgb Cougar Xtc650 650W 80+ Power Supply Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle

6.626,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 6626.70
Cougar Mx410 Mesh-G Rgb Cougar Xtc650 650W 80+ Power Supply Boş Bilgisayar Kasası - yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

6.669,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 6669.02
Cougar 650W 80+ MX410 MESH-G CGR-5VM6B-MESH-G-RGB GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: Core Bilgisayar

6.899,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 6899.07

Cougar MX410 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Cougar MX410 650W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

Cougar MX410 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model MX410
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 6 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 240 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 240 mm
• GPU Uzunluğu (max) 300 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 650 W
• Diğer Özellikler RGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 4 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 210 mm
• Yükseklik 455 mm
• Derinlik 380 mm
• Renk Siyah

Cougar MX410 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.