Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 2999.00 Dark Maxima V30 4X12cm Argb Led Fanli, Dikey Ekran Karti Takilabilen, Usb 3.0 Type-C, Atx Oyuncu Kasasi Dkchmaxv30Satıcı: Teknobiyotik
2.950,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
2 2950.66 Dark DKCHMAXV30 MAXIMA V30, 3x12cm, 1x12cm ARGB Fan, 2xUSB3.0, 1xType-C, Oyuncu KasasıSatıcı: Teknobiyotik | 20 yorum
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 2999.00 Dark Maxima V30 3x12cm Ön + 1x12cm Arka Argb Led Fanlı, Usb 3.0 Type-c, Atx Oyuncu KasasıSatıcı: Teknobiyotik
3.429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 3429.00 Dark Maxima V30 ARGB Type-C Mid Tower ATX Bilgisayar KasasıSatıcı: Teknobiyotik | 1 yorum
3.445,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 3445.44 DKCHMAXV30 Dark (Maxima V30) ARGB Midi Tower Type-C (Psu yok)Satıcı: UZMANLARPC
4.323,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 4323.30 DARK MAXIMA V30 DKCHMAXV30 4X-ARGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASISatıcı: onlinealisverisyap
4.419,68 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 4429.68 Dark (Maxima V30) Argb Midi Tower Type-C (Psu Yok)Satıcı: Exof Technology
4.528,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 4528.85 Dark Maxima V30 ARGB Type-C Mid Tower ATX Bilgisayar KasasıSatıcı: onlinealisverisyap
4.644,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
9 4644.18 Dark Maxima V30 ARGB Type-C Mid Tower ATX Bilgisayar KasasıSatıcı: core-bilgisayar
4.677,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
10 4677.36 DARK MAXIMA V30 DKCHMAXV30 4X-ARGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASISatıcı: bızdeherseyvar
4.715,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 4715.96 Dark DKCHMAXV30 MAXIMA V30, 3x12cm, 1x12cm ARGB Fan, 2xUSB3.0, 1xType-C, Oyuncu KasasıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
4.770,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
12 4780.12 Dark DKCHMAXV30 MAXIMA V30, 3x12cm, 1x12cm ARGB Fan, 2xUSB3.0, 1xType-C, Oyuncu KasasıSatıcı: onlinealisverisyap
5.534,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 5534.40 Dark Dkchmaxv30 Maxıma V30, 3X12cm, 1X12cm Argb Fan, 2Xusb3.0, 1Xtype-C, Oyuncu KasasiSatıcı: NusratBilişim
6.127,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
14 6127.64 Dark 1050W 80+ Gold (Maxima V30) ARGB Type-C 11.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
15 11509 Dark Maxima V30 1050w 80+ Gold 4x12cm Argb Led Fanlı Dikey Ekran Kartı Takılabilen Type-c Oyuncu KasasıSatıcı: Teknobiyotik
11.697,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
16 11697.09 TX Dark DKCHMAXV30P1050GD MAXIMA V30,1050W 80+Gold,1x12cm ARGB Fan,2xUSB3.0,1xType-C,Oyuncu KasasıSatıcı: SMALLMAN
13.272,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
17 13282.35 Dark Dkchmaxv30P1050Gd Maxima V30,1050W 80+Gold,1X12Cm Argb Fan,2Xusb3.0,1Xtype-C Oyuncu Boş Bilgisayar KasasıSatıcı: pazareyle
14.593,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
18 14603.29