Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Dragos Diamond 600W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Dragos Diamond 4x Argb Fan USB 3.0 600W 80+ Plus Mesh Tempered Glass Matx Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: KMS BİLGİSAYAR

3.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3798.00
Dragos Diamond 4X Argb Fan Usb 3.0 600W 80+ Plus Mesh Tempered Glass Matx Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

3.571,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3571.10
Dragos Diamond 4X Argb İnner Fan Usb 3.0 600W 80+ Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Rotamnet

3.965,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3965.00
Dragos Diamond 4x ARGB 600W 80+ Plus Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: RAMTECHDONANIM

4.189,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 4189.68
Dragos Diamond 4x ARGB Fan USB 3.0 600W 80+ Plus Mesh Tempered Glass mATX Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: Atombilişim

4.189,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 4189.96
Dragos Diamond 4x Argb Inner Fan USB 3.0 600W 80+ Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: RotamNet

4.218,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 4218.12
Dragos Diamond 4X Argb İnner Fan USB 3.0 600w 80+ Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: RotamNet

4.218,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 4218.12
Dragos Diamond 4x ARGB 600W 80+ Plus Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: atombilisim | 1 yorum

4.316,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 4316.64
Dragos Diamond 4x ARGB Fan USB 3.0 600W 80+ Plus Mesh Tempered Glass mATX Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: Atombilişim

4.433,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 4433.94
Dragos Diamond 4x ARGB Fan USB 3.0 600W 80+ Plus Mesh Tempered Glass mATX Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: Atombilisim

4.692,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 4702
DRAGOS Diamond 4x ARGB Fan USB 3.0 600W 80+ Plus Mesh Tempered Glass mATX Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: Atom Bilişim

4.692,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 4692.00
DRAGOS Diamond 4x ARGB Fan USB 3.0 600W 80+ Plus Mesh Tempered Glass mATX Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: ramtechdonanim

4.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 4830.00

Dragos Diamond 600W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Dragos Diamond 600W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Dragos Diamond Bilgisayar Kasası   2.950,00 TL
Dragos Diamond 600W Bilgisayar Kasası 600 W 3.571,10 TL

Dragos Diamond 600W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

3 adet
2 adet
Var

Dragos Diamond 600W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Diamond
• Kasa Türü Micro ATX
• Anakart Uyumluluğu Micro ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Fan Kapasitesi 9 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 240 mm 280 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 410 mm
• CPU Fan Yüksekliği 166 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 600 W
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 210 mm
• Yükseklik 426 mm
• Derinlik 460 mm
• Renk Siyah

Dragos Diamond 600W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.