Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Dragos Ocean Curved Pro 750W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Dragos Ocean Curved Pro V2 7x Argb Fan USB 3.0 TypeC 750W 80+ ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: ATOM BİLİŞİM

5.930,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 5940.8
Dragos Ocean Curved Pro V2 7x Argb Fan USB 3.0 TypeC 750W 80+ ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: Atombilişim

6.259,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 6259.93
Dragos Ocean Curved Pro V2 7X Argb Fan Usb 3.0 Typec 750W 80+ Atx Oyuncu Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

6.288,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 6288.60
Dragos Ocean Curved Pro 750W 80+ Temperli Cam Atx Mid Tower Oyuncu Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: atombilisim

6.449,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 6449.57
Dragos Ocean Curved Pro V2 7X Argb Fan Usb 3.0 Typec 750W 80+ Atx Oyuncu Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: Atom Bilişim

6.589,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6589.40
Dragos Ocean Curved Pro V2 7x Argb Fan USB 3.0 TypeC 750W 80+ ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: Atombilişim

6.624,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6624.45
Dragos Ocean Curved Pro V2 7x Argb Fan USB 3.0 Typec 750W 80+ Atx Oyuncu Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: atombilişim | 4 yorum

6.799,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 6799.70
DRAGOS Ocean Curved Pro V2 7x Argb Fan USB 3.0 TypeC 750W 80+ ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: Atombilisim

6.934,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

8 6944.2
Dragos Ocean Curved Pro 750W 80+ Temperli Cam Atx Mid Tower Oyuncu Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: symoonbilisim

6.959,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 6959.80
DRAGOS Ocean Curved Pro V2 7x Argb Fan USB 3.0 TypeC 750W 80+ ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: Atom Bilişim

7.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 7010.00
DRAGOS Ocean Curved Pro V2 7x Argb Fan USB 3.0 TypeC 750W 80+ ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: Symoon Bilişim

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 7999.00
Dragos Ocean Curved Pro V2 Argb Fanlı Siyah 750 W E-Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: Teknowith

9.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 9720.00

Dragos Ocean Curved Pro 750W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Dragos Ocean Curved Pro 750W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Dragos Ocean Curved Pro 750W Bilgisayar Kasası Siyah 5.930,80 TL
Dragos Ocean Curved Pro 750W Bilgisayar Kasası Beyaz 6.304,39 TL

Dragos Ocean Curved Pro 750W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
1 adet
Var

Dragos Ocean Curved Pro 750W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Renk Siyah

Dragos Ocean Curved Pro 750W Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Dragos Ocean Curved Pro 750W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.