Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Enermax StarryFort SF70H 700W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Enermax Starryfort Sf70h Argb Temperli Cam Usb 3.0 Mid Tower Matx + Maxpro Iıı 700W Gaming Kasa

Satıcı: hobbyturkey

3.289,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3289.10
Enermax StarryFort SF70H ARGB Temperli Cam USB 3.0 Mid Tower mATX + MAXPRO III 700W Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: hobbyturkey

3.587,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 3587.08
Enermax StarryFort SF70H ARGB Temperli Cam USB 3.0 Mid Tower mATX + MAXPRO III 700W Gaming Kasa

Satıcı: teknoartgaming | 2 yorum

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 3899.00
Enermax StarryFort SF70H ARGB Temperli Cam USB 3.0 Mid Tower mATX + MAXPRO III 700W Gaming Kasa (ECA-SF70H-BB-ARGB-EMP700W) 4.183,87 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4193.87
Enermax Starryfort Sf70H Argb Temperli Cam Usb 3.0 Mid Tower Matx + Maxpro Iıı 700W Gaming Kasa

Satıcı: Betaplus

4.431,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 4431.51
Enermax StarryFort SF70H ARGB Temperli Cam USB 3.0 Mid Tower mATX + MAXPRO III 700W Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

4.479,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 4479.48
ENERMAX StarryFort SF70H ARGB Temperli Cam USB 3.0 Mid Tower mATX + MAXPRO III 700W Gaming Kasa

Satıcı: Betaplus

4.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4549.00
Enermax StarryFort SF70H ARGB Temperli Cam USB 3.0 Mid Tower mATX + MAXPRO III 700W Gaming Kasa

Satıcı: Betaplus

4.587,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4587.84
Enermax StarryFort SF70H ARGB Temperli Cam USB 3.0 Mid Tower mATX + MAXPRO III 700W Gaming Kasa

Satıcı: BETA PLUS

6.332,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6332.11

Enermax StarryFort SF70H 700W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Enermax StarryFort SF70H 700W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

2 adet
Var

Enermax StarryFort SF70H 700W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model StarryFort SF70H
• Kasa Türü Micro ATX
• Anakart Uyumluluğu Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Fan Kapasitesi 11 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 4 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 240 mm
• GPU Uzunluğu (max) 410 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 700 W
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 210 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 450 mm
• Renk Siyah

Enermax StarryFort SF70H 700W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.