Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Everest Bumpy Bilgisayar Kasası Fiyatları

Everest Bumpy (POWERSIZ) Siyah Temper Camlı Argb Fanlı Oyuncu Kasası

Satıcı: ExelineBilgisayar

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 1749.00
Everest BUMPY 4x12cm ARGB Fanlı Tempered Camlı Gaming Oyuncu Kasası, Siyah

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

1.974,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 1984.11
EVEREST BUMPY 4X- RGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: netsipariş

2.527,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2527.50
Everest Bumpy Psu Yok 4*12Cm Argb Fanlı Tempered Camlı Gamıng Kasa 2.479,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2489.25
Everest Bumpy 4 x 12 cm Rainbow Fan Tempered Camlı Bilgisayar Kasası

Satıcı: Segment Store | 1 yorum

2.588,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2588.00
EVEREST Everest ( Bumpy ) RGB Fan TG Midi Tower (Psu yok)

Satıcı: netsiparis

2.615,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 2615.24
Everest Bumpy 4 x 12 cm Rainbow Fan Tempered Camlı Bilgisayar Kasası

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

2.779,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 2779.32
Everest BUMPY 4-12cm RGB Fan Tempered Camlı ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

Satıcı: SMALLMAN

2.997,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 2997.41
Everest Bumpy 4-12Cm Rgb Fan Tempered Camlı Atx Mid-T Gaming Oyuncu Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: pazareyle

3.020,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 3020.35
EVEREST Everest ( Bumpy ) RGB Fan TG Midi Tower (Psu yok)

Satıcı: Smallman

3.038,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 3038.83
Everest Bumpy 4-12Cm Rgb Fan Tempered Camlı Atx Mid-T Gaming Oyuncu Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

3.101,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 3101.54

Everest Bumpy Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Everest Bumpy Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Everest Bumpy Bilgisayar Kasası   1.749,00 TL
Everest Bumpy 600W Bilgisayar Kasası 600 W 3.499,00 TL

Everest Bumpy Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

Everest Bumpy Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 190 mm
• Yükseklik 440 mm
• Derinlik 400 mm
• Ağırlık 5.3 kg
• Renk Siyah

Everest Bumpy Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Everest Bumpy Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.