Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Everest Crest V1 Bilgisayar Kasası Fiyatları

Everest Crest V1 Mesh Temperli Camlı 4X12CM Auto Rgb Fan Atx Mid-T Gaming Oyuncu Kasası - Siyah

Satıcı: ER-AR KIRTASİYE | 1 yorum

2.255,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2255.00
Everest CREST V1 Mesh Temperli Camlı 4x12cm Auto RGB Fan ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

Satıcı: Segment Store

2.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 2259.00
EVEREST CREST-V1, Mesh, PSU Yok, 4x12cm RGB Fan, Temperli Cam Yan Panel, ATX, GAMING KASA

Satıcı: Ptd Bilişim

2.273,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 2273.39
Everest CREST V1 Mesh Temperli Camlı 4x12cm Auto RGB Fan ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

Satıcı: TEKNOMEDA

2.275,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 2275.06
Everest CREST V1 Mesh Temperli Camlı 4x12cm Auto RGB Fan ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

Satıcı: Teknomeda

2.420,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 2420.28
Everest Crest V1 Mesh Temperli Camlı 4X12CM Auto Rgb Fan Atx Mid-T Gaming Oyuncu Kasası - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

2.575,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 2575.66
Everest Parts Supplies Everest CREST V1 Mesh Temperli Camlı 4x12cm Auto RGB Fan ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

Satıcı: Smallmantr

2.750,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 sn önce

7 2760.87
Everest CREST V1 Mesh Temperli Camlı 4x12cm Auto RGB Fan ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

Satıcı: SMALLMAN

2.724,61 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

8 2734.61
Everest Crest V1 Mesh Temperli Camlı 4X12Cm Auto Rgb Fan Atx Mid-T Gaming Oyuncu Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle

2.871,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 2871.90

Everest Crest V1 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Everest Crest V1 Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Everest Crest V1 Bilgisayar Kasası   2.255,00 TL
Everest Crest V5 600W Bilgisayar Kasası 600 W 4.409,66 TL

Everest Crest V1 Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

Everest Crest V1 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 184 mm
• Yükseklik 410 mm
• Derinlik 375 mm
• Ağırlık 3 kg
• Renk Siyah

Everest Crest V1 Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.