Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

Everest K250 Peak 250W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Everest K250 Peak 250W Mıcro Psu Siyah Usb3.0+Usb2.0+Type-C+Hd Audıo Kompakt Mid-T Pc Kasası

Satıcı: CYRAIX | 2 yorum

2.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2070.00
EVEREST K250 PEAK 250W Siyah Kompakt Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: TEKNOMEDA

2.122,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 2122.78
Everest K250 Peak 250W Mıcro Psu Siyah Usb3.0+Usb2.0+Type-C+Hd Audıo Kompakt Mid-T Pc Kasası

Satıcı: Smallman

2.129,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2129.40
Everest K250 Peak 250W Mıcro Psu Siyah Usb3.0+Usb2.0+Type-C+Hd Audıo Kompakt Mid-T Pc Kasası

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

2.193,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 2193.25
Everest PEAK 250W MICRO PSU Siyah USB3.0+USB2.0+TYPE-C+HD AUDIO Kompakt Mid-T PC Kasası

Satıcı: Gabk

2.257,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2257.28
Everest PEAK 250W MICRO PSU Siyah USB3.0+USB2.0+TYPE-C+HD AUDIO Kompakt Mid-T PC Kasası

Satıcı: Teknomeda

2.258,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2258.28
Everest K250 Peak 250W Micro Psu Siyah Usb3.0+Usb2.0+Type-C+Hd Audio Kompakt Mid-T Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

2.431,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2431.30
Everest K250 Peak 250W Micro Psu Siyah Usb3.0+Usb2.0+Type-C+Hd Audio Kompakt Mid-T Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: pazareyle

2.526,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 2526.64
Everest K250 PEAK 250W MICRO PSU Siyah USB3.0+USB2.0+TYPE-C+HD AUDIO Kompakt Mid-T PC Kasası

Satıcı: Smallman

2.614,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 2614.65
Everest K250 PEAK 250W MICRO PSU Siyah USB3.0+USB2.0+TYPE-C+HD AUDIO Kompakt Mid-T PC Kasası

Satıcı: SMALLMAN

2.587,69 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 2597.69
Everest K250 Peak 250W Micro Psu Siyah Usb3.0+Usb2.0+Type-C+Hd Audio Kompakt Mid-T Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle

2.708,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 2708.07

Everest K250 Peak 250W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Everest K250 Peak 250W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Everest K250 Peak 250W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

2 adet
Var
Yok

Everest K250 Peak 250W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model K250
• Kasa Materyali Metal
• Fan Kapasitesi 1 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 80 mm
• Dahili Fan Tipi Standart
• Dahili Fan Sayısı 1 fan
• Dahili Fan Ebatları 80 mm
• GPU Uzunluğu (max) 280 mm
• CPU Fan Yüksekliği 120 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 250 W

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 145 mm
• Yükseklik 330 mm
• Derinlik 290 mm
• Ağırlık 4.5 kg
• Renk Siyah

Everest K250 Peak 250W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.