Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

Everest K310 350W Bilgisayar Kasası Fiyatları

EVEREST K310 350W KOMPAKT TASARIM ATX KASA

Satıcı: netsiparis

2.021,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 2031.3
Everest 350W-Peak K310 Midi Tower Siyah

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.939,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1939.90
EVEREST K310 PEAK 350W KASA SİYAH

Satıcı: netsipariş

2.054,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 2054.00
Everest K310 Peak 350W Smd Psu 2*Usb2.0+Hd Audio Mid-Tower Kompakt Tasarım Atx Pc Kasası

Satıcı: Netsiparis

2.063,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2063.20
Everest K310 Peak 350W Smd Psu 2*Usb2.0+Hd Audio Mid-Tower Kompakt Tasarım Atx Pc Kasası

Satıcı: Arslan Bilgisayar

2.014,54 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2024.54
EVEREST K310, 350W (Peak), Kurumsal, ATX, KASA, (Siyah)

Satıcı: Ptd Bilişim

2.148,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 2148.18
Everest K310 Peak 350W SMD PSU 2-USB2.0+HD Audio Mid-Tower Kompakt Tasarım ATX PC Kasası

Satıcı: SMALLMAN

2.711,06 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2721.06
Everest K310 Peak 350W Smd Psu 2-Usb2.0+Hd Audio Mid-Tower Kompakt Tasarım Atx Boş Bilgisayar Kasası - yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

2.883,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 2883.92
Everest K310 Peak 350W Smd Psu 2-Usb2.0+Hd Audio Mid-Tower Kompakt Tasarım Atx Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle

2.884,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2884.85
Marmara Qumasch Everest K310, 350W (Peak), Kurumsal, Atx, Kasa, (Siyah)

Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex

3.784,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 3784.42

Everest K310 350W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Everest K310 350W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Everest K310 350W Bilgisayar Kasası 350 W 1.939,90 TL
Everest K310 300W Bilgisayar Kasası 300 W 2.246,68 TL

Everest K310 350W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var
Yok

Everest K310 350W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 170 mm
• Yükseklik 410 mm
• Derinlik 345 mm
• Ağırlık 2.5 kg
• Renk Siyah

Everest K310 350W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.