Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

Everest X-Racer 600W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Everest X-Racer Peak 600W Temperlı Camlı 4X12cm Rgb Fan Atx Mıd-T Gamıng Oyuncu Kasası Everest Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: avantajshop

2.368,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2368.80
Kaia Life Everest X-Racer, Mesh, 600W, 4X12CM Rgb Fan, Temperli Cam Yan Panel, Atx, Gamıng Kasa

Satıcı: Kaia Life

3.329,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 3329.69
Everest X-RACER PEAK 600W Temperli Camlı 4*12cm RGB Fan Mid-Tower Gaming Oyuncu Kasası

Satıcı: ramtechdonanim

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3399.00
Everest 600w-peak (X-RACER) Tg Rgb Fan Mid Tower Bilgisayar Kasası

Satıcı: lider elektronik

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3499.00
Everest X-racer 600w osu 4x12cm Rgb Fan, Temperli Cam Atx Gamıng Kasa

Satıcı: newnet pazarlama

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 3499.00
Gaman X-Racer Peak 600W Psu Camlı 4 * 12Cm Rgb Fanlı Atx Mid-T Gaming Oyuncu Kasası Everest

Satıcı: lideroutlet

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 3809
Everest X-Racer 600W 4X12CM Rgb Fanlı Atx Şeffaf Darbeye Dayanıklı Tamper Camlı 1xusb 3.0 / 2xusb 2.0

Satıcı: lideroutlet

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 3799.00
EVEREST X-RACER PEAK 600W 4x12CM RGB MİD TOWER

Satıcı: FDN SİSTEM

5.605,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 5605.37

Everest X-Racer 600W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Everest X-Racer 600W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var
Yok

Everest X-Racer 600W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 200 mm
• Yükseklik 445 mm
• Derinlik 375 mm
• Ağırlık 4.5 kg
• Renk Siyah

Everest X-Racer 600W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.