Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Fazeon F12 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

FAZEON F12 650W 80+ Bronze F12 F12A650BBM Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: DFS Bilgisayar

2.910,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2920.9
Fazeon F12 F12A650BBM ARGB Fanlı 650 W ATX Oyuncu Kasası

Satıcı: DFSBilgisayar

2.836,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 2836.77
Fazeon F12 F12a650bbm Argb Fanlı 650 W Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: Dfsbilgisayar

2.841,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2841.50
Fazeon F12 650w 80plus Bronze Mesh 4x120mm Argb Fanlı Atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: DFSBilgisayar

2.859,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 2859.59
Fazeon F12 650W 80PLUS Bronze Mesh 4X120MM Argb Fanlı Atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: Dfs Bilgisayar | 5 yorum

2.952,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 2952.84
FAZEON 650W 80+ Bronze F12 F12A650BBM Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: DFS Bilgisayar

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2990.00
FAZEON 650W 80+ BRONZE F12 F12A650BBM Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

3.323,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 3323.09
FAZEON 650W 80+ BRONZE F12 F12A650BBM Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

3.335,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 3335.84
Fazeon F12 650w 80plus Bronze Mesh 4x120mm Argb Fanlı Atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

3.377,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 3377.14
Fazeon 650W 80+ Bronze F12 F12a650bbm Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

3.402,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3402.50
Fazeon 650W 80+ Bronze F12 F12A650BBM Gaming Mid-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: esenbilgisayar2020

3.563,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 3563.01
FAZEON F12 650W 80PLUS BRONZE Mesh 4x120mm ARGB Fanlı ATX Bilgisayar Kasası 3.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 3789.00

Fazeon F12 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Fazeon F12 650W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

Fazeon F12 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model F12
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam ABS Metal
• Fan Kapasitesi 6 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 5 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm
• GPU Uzunluğu (max) 360 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 650 W
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 210 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 410 mm
• Renk Siyah

Fazeon F12 650W Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Fazeon F12 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.