Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Fazeon F16 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Fazeon F16 650w 80plus Bronze Mesh 2x140mm&1x120mm Argb Fanlı Atx Siyah Bilgisayar Kasası

Satıcı: RaptorBilgisayar

2.759,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 2759.08
FAZEON F16 650W 80+ BRONZE MESH ARGB 2x140mm 1x120mm FANLI ATX SİYAH GAMING KASA

Satıcı: RaptorBilgisayar | 6 yorum

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 3099.00
Fazeon F16a650bbm 650W 80+ Br 3X Argb Fan Atx 2Xusb3.0 Siyah Gamıng Kasa

Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

3.759,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3759.10
Fazeon F16 650W 80PLUS BRONZE Mesh 2x140mm&1x120mm ARGB Fanlı ATX Siyah Bilgisayar Kasası

Satıcı: Ayaz Teknoloji

4.058,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 4058.01
FAZEON F16A650BBM 650W 80+ BR 3x ARGB FAN ATX 2xUSB3.0 SİYAH GAMING KASA

Satıcı: onlinealisverisyap

4.197,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 4197.77
FAZEON F16 650W 80+ BRONZE MESH ARGB 2x140mm 1x120mm FANLI ATX SİYAH GAMING KASA

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 4199.00
Fazeon F16a650bbm 650W 80+ Br 3X Argb Fan Atx 2Xusb3.0 Sıyah Gamıng Kasa

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

4.207,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4207.20
FAZEON F16A650BBM 650W 80+ BR 3x ARGB FAN ATX 2xUSB3.0 SİYAH GAMING KASA

Satıcı: ZmTeknoloji

4.211,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 4211.47
Fazeon F16 650w 80plus Bronze Mesh 2x140mm&1x120mm Argb Fanlı Atx Siyah Bilgisayar Kasası

Satıcı: teknostok

4.244,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 4244.50
Fazeon F16 650W 80PLUS BRONZE Mesh 2x140mm&1x120mm ARGB Fanlı ATX Siyah Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.325,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 4325.47
FAZEON F16A650BBM 650W 80+ BR 3x ARGB FAN ATX 2xUSB3.0 SİYAH GAMING KASA

Satıcı: Hızlı Stok

6.064,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 6064.63

Fazeon F16 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Fazeon F16 650W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

Fazeon F16 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model F16
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 6 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 3 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Radyatör Kapasitesi 2 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• GPU Uzunluğu (max) 360 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 650 W
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Renk Siyah

Fazeon F16 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.