Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Fazeon F4 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Fazeon F4 650W 80Plus Bronze Mesh 4X120Mm Argb Fanlı Atx Boş Bilgisayar Kasası - Siyah

Satıcı: ESMA GRUP | 8 yorum

2.578,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2578.00
Fazeon F4 650w 80plus Bronze Mesh 4x120mm Argb Fanlı E-atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: RaptorBilgisayar

2.759,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 2759.08
FAZEON F4 650W 80PLUS BRONZE Mesh 4x120mm ARGB Fanlı ATX Bilgisayar Kasası

Satıcı: teknoartgaming

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 3009
NextGo Fazeon F4 F4E650BBM ARGB Fanlı 650 W ATX Oyuncu Kasası

Satıcı: VELORA TEKNOLOJİ BİLİŞİM

3.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 3330.00
Fazeon F4 650w 80plus Bronze Mesh 4x120mm Argb Fanlı E-atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: hayatbilgisayar

3.587,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 3587.08
FAZEON F4 650W 80PLUS BRONZE Mesh 4x120mm ARGB Fanlı ATX Bilgisayar Kasası 4.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 4109.00
Fazeon F4 650W 80Plus Bronze Mesh 4X120Mm Argb Fanlı Atx Boş Bilgisayar Kasası - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 8 yorum

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 4199.00
Fazeon F4 650W 80PLUS Bronze Mesh 4X120MM Argb Fanlı E-Atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: pazareyle

6.792,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 6792.08
FAZEON F4 650W 80PLUS BRONZE Mesh 4x120mm ARGB Fanlı ATX Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

6.982,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 6982.42

Fazeon F4 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Fazeon F4 650W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

Fazeon F4 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model F4
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam ABS Metal
• Fan Kapasitesi 6 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 5 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm
• GPU Uzunluğu (max) 340 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 650 W
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 200 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 390 mm
• Renk Siyah

Fazeon F4 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.