Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Frisby CM-106 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frisby CM-106 650w 80+ ARGB Fan Gaming Beyaz Mesh Kasa - Siyah - 550 W

Satıcı: 2A Market

5.116,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 5116.01
Frisby CM-106 650W 80+ 4xARGB FAN Mid Tower Beyaz Mesh Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

4.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 4939.00
FRISBY 650W 80+ CM-106 GAMING MID-TOWER PC KASASI BEYAZ

Satıcı: ZmTeknoloji

5.298,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 5298.95
FRISBY 650W 80+ CM-106 GAMING MID-TOWER PC KASASI BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

5.300,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 5300.77
Frisby CM-106 650W 80+ 4xARGB FAN Mid Tower Beyaz Mesh Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

5.347,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 5347.66
FRISBY CM-106 650W 80+ DOUBLE ARGB GAMING BEYAZ MESH KASA

Satıcı: MAESKO

5.555,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 5555.97
Frısby Cm-106 650W 80+ Double Argb Gamıng Beyaz Mesh Kasa

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.644,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5644.10
Frısby 650W 80+ Cm-106 Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası Beyaz

Satıcı: ZmTeknoloji

5.751,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5751.00
Tuba Toptaş Frısby CM-106 650W 80+ Double Argb Gamıng Beyaz Mesh Kasa

Satıcı: MAESKO

5.933,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 5933.27
FRISBY CM-106 650W 80+ DOUBLE ARGB GAMING BEYAZ MESH KASA

Satıcı: Talazan Store

17.301,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 17301.67

Frisby CM-106 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby CM-106 650W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
1 adet
Var

Frisby CM-106 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 212 mm
• Yükseklik 470 mm
• Derinlik 403 mm
• Ağırlık 5.3 kg
• Renk Beyaz

Frisby CM-106 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.