Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
5 adet
Disk Yuvası (3.5):
4 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Frisby CX-500 750W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frisby CX-500 750w 80+(Bronze) ARGB Fan Gaming Mesh 4RGb Fan Yan:4mm Temper Cam-Ön Panel:Abs+ Mesh

Satıcı: onlinealisverisyap

5.769,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 5779.04
Frısby Cx-500 750w 80+ Bronze Argb Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

5.585,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 5585.51
Frısby Cx-500 750w 80+ Bronze Argb Kasa

Satıcı: zmteknoloji

5.594,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 5594.71
Frısby 750W 80+ Bronze Cx-500 Gaming E-Atx Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

5.665,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 5665.20
Frisby Cx-500 750W 80+ Bronz Usb 3.2 Argb Atx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.817,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 5817.70
Frisby CX-500 750W 80+ Bronze 4xARGB FAN Mid Tower Siyah Mesh Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

6.080,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 6080.86
Frisby 750W 80+Bronze (CX-500) Mesh ARGB Fan Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

6.301,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 6301.42
Frısby CX-500 750W 80+(Bronze) Argb Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 6469.00
Frisby Cx-500 750W 80+(Bronze) Argb Fan Gaming Mesh 4Rgb Fan Yan:4Mm Temper Cam-Ön Panel:Abs+ Mesh Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: pazareyle

6.952,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 6952.94
FRISBY CX-500 750W 80+(BRONZE) ARGB KASA

Satıcı: ACF Teknoloji

8.980,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 8980.17
FRISBY 750W 80+ BRONZE CX-500 Gaming E-ATX PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

12.486,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 12486.00

Frisby CX-500 750W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby CX-500 750W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
5 adet
4 adet
Var

Frisby CX-500 750W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 5 adet
• Disk Yuvası (3.5) 4 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 215 mm
• Yükseklik 480 mm
• Derinlik 463 mm
• Ağırlık 7.5 kg
• Renk Siyah

Frisby CX-500 750W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.