Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

Frisby FC-2715B 300W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frisby FC-2715B Midi 1X120MM Fan Tower Kasa 300W

Satıcı: Kraft Online | 3 yorum

1.897,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1897.48
Frisby FC-2715B 300 W Mini Tower mATX Bilgisayar Kasası

Satıcı: nepalbilisim

1.747,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 1747.08
Frisby FC-2715B 300 W Mini Tower mATX Bilgisayar Kasası

Satıcı: teknosteknoloji

1.748,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 1748.00
Fc-2715B 300W Matx Kasa

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.808,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1808.80
Frisby 300W (Fc-2715B) Mini Tower

Satıcı: Ucuz Sepet

1.868,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1868.30
FRISBY FC-2715B 300W mATX KASA

Satıcı: Nepal Bilişim

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 1909
FRISBY FC-2715B 300W Standart Micro-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

1.918,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 1918.04
Frisby FC-2715B 300W Midi 1X120MM Fan Tower Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

1.975,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 1975.48
FRISBY FC-2715B 300W mATX KASA

Satıcı: netsiparis

2.054,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 2054.69
Frisby FC-2715B 300W Midi 1X120MM Fan Tower Kasa

Satıcı: netsipariş

2.067,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 2067.40
FRISBY Midi 1X120MM Fan Tower Kasa 300W

Satıcı: NETSİPARİS

2.129,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2129.30
FRISBY FC-2715B 300W mATX KASA

Satıcı: onlinealisverisyap

2.184,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 2184.36
Frisby Fc-2715B 300W Midi 1X120Mm Fan Tower Boş Bilgisayar Kasası - yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

2.447,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 2447.29

Frisby FC-2715B 300W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby FC-2715B 300W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Frisby FC-2715B 300W Bilgisayar Kasası 300 W 1.747,08 TL
Frisby FC-2715B 350W Bilgisayar Kasası 350 W Fiyat bulunamadı

Frisby FC-2715B 300W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

3 adet
2 adet
Var
Yok

Frisby FC-2715B 300W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model FC-2715B
• Kasa Türü Micro ATX
• Anakart Uyumluluğu Micro ATX
• Kasa Materyali Metal
• Fan Kapasitesi 2 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 80 mm 120 mm
• Dahili Fan Tipi Standart
• Dahili Fan Sayısı 1 fan
• Dahili Fan Ebatları 80 mm
• GPU Uzunluğu (max) 255 mm
• CPU Fan Yüksekliği 140 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 300 W

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 165 mm
• Yükseklik 350 mm
• Derinlik 295 mm
• Ağırlık 3 kg
• Renk Siyah

Frisby FC-2715B 300W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.