Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var

Frisby FC-2720B 300W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frisby FC-2720B 300W Mini TowerKasa

Satıcı: Myshop | 5 yorum

1.932,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1932.09
FRISBY FC-2720B 300W TOWER KASA

Satıcı: Nepal Bilişim

1.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1805
Frisby FC-2720B 300W Mini Tower Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: nepalbilisim

1.829,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1829.88
Frisby FC-2720B 300W Mini Tower Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: ArbemTeknik

1.839,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1839.08
Frisby Fc-2720B 300 W Bilgisayar Kasası

Satıcı: nepalbilişim

1.892,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1892.60
Frisby FC-2720B 300W Mini TowerKasa

Satıcı: KUANTUMSANAL

1.912,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 1912.81
FRISBY 300W FC-2720B Standart Micro-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

1.918,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1918.04
Frisby FC-2720B 300W Mini TowerKasa

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.931,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1931.49
FRISBY Fc-2720b 300w Mini Towerkasa

Satıcı: Nepal Bilişim

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1999.00
Frisby 300W (Fc-2720B) Mini Tower

Satıcı: Ucuz Sepet

2.021,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2021.80
FRISBY Fc-2720b 300w Mini Towerkasa

Satıcı: NETSİPARİS

2.184,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2184.70
Frisby 300W (FC-2720B) Mini Tower

Satıcı: TeknosTeknoloji

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 2300.00
Frisby FC-2720B 300W Mini TowerKasa

Satıcı: SMALLMAN

2.498,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2498.86

Frisby FC-2720B 300W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby FC-2720B 300W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Frisby FC-2720B 300W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

2 adet
1 adet
Var

Frisby FC-2720B 300W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model FC-2720B
• Kasa Türü Micro ATX
• Anakart Uyumluluğu Micro ATX
• Fan Kapasitesi 1 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 80 mm
• Dahili Fan Tipi Standart
• Dahili Fan Sayısı 1 fan
• Dahili Fan Ebatları 80 mm
• GPU Uzunluğu (max) 220 mm
• CPU Fan Yüksekliği 150 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 300 W

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 168 mm
• Yükseklik 350 mm
• Derinlik 295 mm
• Ağırlık 3 kg
• Renk Siyah

Frisby FC-2720B 300W Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Frisby FC-2720B 300W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.