Anakart Uyumluluğu:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var

Frisby FC-2725B 300W Bilgisayar Kasası Fiyatları

FRISBY FC-2725B 300W Standart Micro-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

1.808,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 1808.77
Frısby 300W Fc-2725B Standart Micro-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

1.831,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1831.50
Frisby FC-2725B 300W Mini Tower Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

1.835,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 1835.97
Frisby FC-2725B 300W Mini Tower Bilgisayar Kasası

Satıcı: zmteknoloji

1.841,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1841.53
Frısby Fc-2725B 300W Standart Micro-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

1.863,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1863.00
Frisby FC-2725B 300W USB 3.0 Mini Tower Kulplu Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

1.866,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 1866.94
Frisby FC-2725B 300W USB 3.0 Mini Tower Kulplu Kasa

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.967,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1967.64
Frisby FC-2725B 300W USB 3.0 Mini Tower Kulplu Kasa

Satıcı: Kuantum | 1 yorum

2.009,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2009.25
Frisby Fc-2725B Kulplu 300W Mini Tower Kasa Boş Bilgisayar Kasası - yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

2.600,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 2600.27
Frisby FC-2725B 300W USB 3.0 Mini Tower Kulplu Kasa

Satıcı: Harcabitmez

3.423,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 3423.24

Frisby FC-2725B 300W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby FC-2725B 300W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 168 mm
• Yükseklik 390 mm
• Derinlik 295 mm
• Ağırlık 3.3 kg
• Renk Siyah

Frisby FC-2725B 300W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.