Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

Frisby FC-2735B 300W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frısby FC-2735B 1X120 mm Fan 300W USB 3.0 Kasa

Satıcı: Fiyat Market | 1 yorum

2.127,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2127.84
Frısby Fc-2735B 1X120 Mm Fan 300W Usb 3.0 Kasa

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.995,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1995.90
FRISBY 300W FC-2735B STANDART MICRO-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

2.031,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 2031.27
FRISBY 300W FC-2735B STANDART MICRO-TOWER PC KASASI

Satıcı: ZmTeknoloji

2.036,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 2036.53
Frısby 300W Fc-2735B Standart Mıcro-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

2.055,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2055.60
Frısby FC-2735B 1x120 Mm Fan 300 W Usb 3.0 Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

2.062,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 2062.41
Frısby FC-2735B 1x120 Mm Fan 300 W Usb 3.0 Kasa

Satıcı: zmteknoloji

2.067,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 2067.49
FRISBY FC-2735B 1X120 MM FAN 300W USB 3.0 KASA

Satıcı: onlinealisverisyap

2.095,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 2095.92
FRISBY FC-2735B 1X120 MM FAN 300W USB 3.0 KASA

Satıcı: Fiyat Market

2.193,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 2193.02
Frisby FC-2735B Mini Tower Kasa (300W) - Siyah - renk

Satıcı: Alensoft Bilgisayar

2.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 2600.00

Frisby FC-2735B 300W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby FC-2735B 300W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Frisby FC-2735B 300W Bilgisayar Kasası 300 W 1.995,90 TL
Frisby FC-2735B 550W Bilgisayar Kasası 550 W Fiyat bulunamadı

Frisby FC-2735B 300W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

2 adet
Var
Yok

Frisby FC-2735B 300W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 168 mm
• Yükseklik 350 mm
• Derinlik 290 mm
• Ağırlık 3.7 kg
• Renk Siyah

Frisby FC-2735B 300W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.