Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

Frisby FC-2905B 400W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frisby FC-2905B 400W USB 3.0 Siyah Mid Tower Kasa 2.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2659.00
Frisby Fc-2905B Fanlı 400 W Atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: nepalbilişim

2.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2759.00
Frisby FC-2905B 400W Mid Tower Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: nepalbilisim

2.759,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 2759.08
Frisby FC-2905B 400W Mid Tower Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: incehesap

2.780,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 2780.10
FRISBY 400W Midi Tower Kasa FC-2905B USB3.0

Satıcı: incehesap

2.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2889.00
Frisby Fc-2905b Midi Tower Kasa, USB3.0 (400W)

Satıcı: Nepal Bilişim | 29 yorum

2.963,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 2963.35
Frisby Fc-2905b Midi Tower Kasa, USB3.0 (400W)

Satıcı: KUANTUMSANAL

2.977,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 2977.92
Frisby Fc-2905b Midi Tower Kasa, USB3.0 (400W)

Satıcı: Mavilim Elektronik

3.028,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 3028.51
Frısby Fc-2905B 400W Midi Tower Kasa

Satıcı: Ucuz Sepet

3.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3079.00
FRISBY 400W Midi Tower Kasa FC-2905B USB3.0

Satıcı: Nepal Bilişim

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3099.00
Frisby Fc-2905B Mıdı Tower Sıyah Kasa Usb 3.0 400W

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.090,34 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 3100.34
Frısby FC-2905B 400W Midi Tower Kasa

Satıcı: Kuantum

3.519,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 3519.36
Frisby Fc-2905b Midi Tower Kasa, USB3.0 (400W)

Satıcı: SMALLMAN

3.600,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 3600.03

Frisby FC-2905B 400W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby FC-2905B 400W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Frisby FC-2905B 400W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var
Yok

Frisby FC-2905B 400W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 180 mm
• Yükseklik 425 mm
• Derinlik 395 mm
• Renk Siyah

Frisby FC-2905B 400W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.