Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

Frisby FC-2915B 350W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frisby FC-2915B-350 Midi Tower Kasa, 2 x USB Port, 1 x Audio Set, Siyah

Satıcı: incehesap

2.414,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 2424.21
Frisby FC-2915B 350W ATX 120mm Fan Midi Tower Kasa 2.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2319.00
Frisby FC-2915B 350w Usb 3.0 1X120mm Bilgisayar Kasası

Satıcı: incehesap

2.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 2419.00
FRISBY FC-2915B 350W Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.427,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

4 2427.57
Frısby Fc-2915B 350W Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

2.454,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2454.70
Frisby FC-2915B 350W Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

2.465,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 2465.74
Frisby FC-2915B 350W Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: zmteknoloji

2.469,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 2469.94
Frısby Fc-2915B 350W Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.501,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2501.60
Frisby FC-2915B 350w Usb 3.0 1X120mm Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.503,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 2503.75
FRISBY FC-2915B 350w Usb 3.0 1X120mm Bilgisayar Kasası

Satıcı: incehesap

2.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2519.00
Frisby FC-2915B 350W USB 3.0 ATX Midi Tower Kasa (Gri)

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.621,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

11 2621.75
FRISBY FC-2915B 350w Usb 3.0 1X120mm Bilgisayar Kasası

Satıcı: NETSİPARİS

2.982,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 2982.50
FRISBY FC-2915B 350W 120MM FAN ATX KASA

Satıcı: TechnoGet

3.574,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 3574.93
Frisby Frısby 350W FC-2915B Standart Mid-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Hızlı Stok

3.682,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 3682.36

Frisby FC-2915B 350W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby FC-2915B 350W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Frisby FC-2915B 350W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
1 adet
Var
Yok

Frisby FC-2915B 350W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 180 mm
• Yükseklik 410 mm
• Derinlik 400 mm
• Renk Siyah

Frisby FC-2915B 350W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.