Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Frisby FC-9385G 550W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frisby FC-9385G 4x120mm RGB FAN 550W Mid Tower ATX Gaming (Oyuncu) Kasası 3.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3539.00
FRISBY 550W FC-9385G GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

3.685,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 3685.55
Frisby FC-9385G 4x120mm RGB FAN 550W Mid Tower ATX Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: incehesap

3.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 3689.00
Frisby Fc-9385g 4x120mm Rgb Fan 550w Mid Tower Atx Gaming Akak0frı0065

Satıcı: incehesap

3.698,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 3698.10
Frisby Fc-9385g 4x120mm Rgb Fan 550w Mid Tower Atx Gaming Akak0frı0065

Satıcı: onlinealisverisyap

3.746,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 3746.02
Frısby 550W Fc-9385G Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

3.761,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3761.10
Frisby FC-9385G 4x120mm RGB FAN 550W Mid Tower ATX Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

3.798,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 3798.34
Frısby 550W Fc-9385G Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

3.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3799.90
Frisby 550W FC-9385G Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: incehesap

3.839,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 3839.97
Frisby Fc-9385G Gaming Kasa Mesh (550W) Boş Bilgisayar Kasası - yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.167,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 5167.53
FRISBY FC-9385G 550W 4X8120MM FAN GAMİNG SİYAH KASA

Satıcı: ACF Teknoloji

5.851,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 5851.23

Frisby FC-9385G 550W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby FC-9385G 550W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Frisby FC-9385G 550W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

Frisby FC-9385G 550W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model FC-9385G
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Metal
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm
• Radyatör Desteği (Alt) 120 mm 240 mm
• GPU Uzunluğu (max) 320 mm
• CPU Fan Yüksekliği 160 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 550 W
• Diğer Özellikler RGB Düğmesi RGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 210 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 372 mm
• Ağırlık 6.6 kg
• Renk Siyah

Frisby FC-9385G 550W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.