Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Frisby FC-9440G 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frısby 650W FC-9440G Oyn.kasa.80+ ,RGB,120MM

Satıcı: 2A Market

5.167,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5167.69
FRISBY FC-9440G 650W 80+ 4XRGB MESH KASA

Satıcı: LowellTeknoloji

5.037,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 5047.46
FRISBY 650W FC-9440G OYUNCU KASASI 80+ ,RGB,120mm

Satıcı: LowellTeknoloji

5.037,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 5037.46
Frisby Fc-9440G 650W 80+ Usb 3.2 Rgb Atx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5129.00
FRISBY 650W FC-9440G OYUNCU KASASI 80+ ,RGB,120mm

Satıcı: onlinealisverisyap

5.140,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 5140.13
Frısby Frisby 650W 80+ 4X12cm Rgb Fan Mesh Atx Gaming Kasa Fc-9440G

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5305.00
FRISBY FC-9440G 650W 80+ 4X RGB FAN MESH GAMING KASA

Satıcı: MAESKO

6.119,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 6119.08
FRISBY FC-9440G 650W 80+ 4X RGB FAN MESH GAMING KASA

Satıcı: ACF Teknoloji

6.408,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6408.37
Tuba Toptaş Frısby FC-9440G 650W 80+ 4x Rgb Fan Mesh Gamıng Kasa

Satıcı: MAESKO

6.535,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 6535.30
FRISBY 650W 80+ FC-9440G GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

12.461,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 12461.00

Frisby FC-9440G 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby FC-9440G 650W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

Frisby FC-9440G 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 200 mm
• Yükseklik 445 mm
• Derinlik 410 mm
• Renk Siyah

Frisby FC-9440G 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.