Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Frisby FC-9445G 850W Bilgisayar Kasası Fiyatları

FRISBY FC-9445G DYNAMIC 850W 80+ GAMING KASA

Satıcı: Nepal Bilişim

5.887,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 5897.08
Frısby FC-9445G 850W 80+ Bronze Mesh Panel Mid Tower Atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: nepalbilisim

5.887,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 5887.08
FRISBY FC-9445G 850W 80+ Siyah Mesh Panel Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.208,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 6208.79
Frisby Fc-9445G Rgb Fanlı 850 W Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: nepalbilişim

6.275,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 6275.50
Frısby FC-9445G 850W 80+ Bronze Mesh Panel Mid Tower Atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: lowellteknoloji

6.291,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 6291.88
FRISBY FC-9445G 850W 80+ Siyah Mesh Panel Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: Nepal Bilişim

6.297,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 6297.06
Frısby FC-9445G 850W 80+ Siyah Mesh Panel Mid Tower Atx Kasa

Satıcı: Nepal Bilişim | 2 yorum

6.304,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 6304.03
FRISBY FC-9445G 850W 80+ Siyah Mesh Panel Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: KUANTUMSANAL

6.316,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 6316.80
Frısby Fc-9445G 850W 80+ Siyah Mesh Panel Mid Tower Atx Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6539.00
FRISBY FC-9445G DYNAMIC 850W 80+ BRONZE 4X120MM RGB FAN MESH USB 3.0 GAMING SİYAH KASA

Satıcı: ACF Teknoloji

8.199,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 8199.19
Frisby Fc-9445G Dynamic Gaming Kasa Rgb Fan(850W 80+Bronze) Boş Bilgisayar Kasası - yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

8.258,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 8258.85
FRISBY FC-9445G DYNAMIC 850W 80+ BRONZE 4X120MM RGB FAN MESH USB 3.0 GAMING SİYAH KASA

Satıcı: Oska Global

12.650,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 12650.40
FRISBY FC-9445G DYNAMIC 850W 80+ BRONZE 4X120MM RGB FAN MESH USB 3.0 GAMING SİYAH KASA

Satıcı: Talazan Store

21.518,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 21518.70

Frisby FC-9445G 850W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby FC-9445G 850W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

Frisby FC-9445G 850W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 230 mm
• Yükseklik 495 mm
• Derinlik 465 mm
• Renk Siyah

Frisby FC-9445G 850W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.