Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Frisby FC-9480G 600W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frisby FC-9480G 600W 80+ Bronze 4x120mm RGB Fan Temperli Cam Mesh USB 3.0 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

3.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 3139
FRISBY FC-9480G 600W 80+ Bronze 4x120mm RGB Fan Temperli Cam Mesh USB 3.0 ATX Mid-Tower Gaming (Oyun

Satıcı: incehesap

3.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3269.00
Frısby Fc-9480G 600W 80+ Bronze 4X Rgb Mesh Gamıng

Satıcı: Ucuz Sepet

3.701,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3701.60
FRISBY 600W 80+ FC-9480G GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

3.709,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3709.33
Frısby Frisby 600W 80+Bronze Fc-9480G Rgb Fan Mid Tower

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.732,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3732.50
FRISBY FC-9480G 600w 80+ Siyah RGB Fan Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

3.822,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3822.82
Frısby FC-9480G 600W 80+ Bronze 4x Rgb Mesh Gamıng - Siyah - 600 W

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 4469.00
Frisby Fc-9480g 600 W Rainbow Matx Mid Tower Gaming Kasa

Satıcı: kuralay

4.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 4669.00
FRISBY FC-9480G 600W +80 BRONZE RGB 4X8120MM FAN GAMİNG SİYAH KASA

Satıcı: ACF Teknoloji

5.413,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5413.47
Tuba Toptaş Frısby FC-9480G 600W +80 Bronze Rgb 4X8120MM Fan  Gaming Siyah Kasa

Satıcı: MAESKO

5.544,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 5544.82

Frisby FC-9480G 600W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby FC-9480G 600W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Frisby FC-9480G 500W Bilgisayar Kasası 500 W 3.009,00 TL
Frisby FC-9480G 600W Bilgisayar Kasası 600 W 3.129,00 TL

Frisby FC-9480G 600W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

Frisby FC-9480G 600W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 200 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 390 mm
• Ağırlık 7.2 kg
• Renk Siyah

Frisby FC-9480G 600W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.