Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Frisby FC-9550G 850W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frisby FC-9550G 850W 80+ Bronze 7x120MM ARGB FAN Mid Tower ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa 7.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7279.00
Frisby FC-9550G 850W 80+ Bronze 7x120MM ARGB FAN Mid Tower ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

7.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 7579.00
Frisby Fc-9550g 850w 80+ Bronze 7x120mm Argb Fan Mid Tower Atx Akak0frı0067

Satıcı: incehesap

7.604,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 7604.10
Frisby Fc-9550g 850w 80+ Bronze 7x120mm Argb Fan Mid Tower Atx Akak0frı0067

Satıcı: lowellteknoloji

7.809,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7809.88
FRISBY FC-9550G 850W 80+ Bronze 7x120MM ARGB FAN Mid Tower ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

7.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 7839
Frisby FC-9550G Gaming Kasa, ARGB Fan 850W 80+ Bronze - Siyah

Satıcı: incehesap | 1 yorum

7.885,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 7885.47
FRISBY FC-9550G 850W 80+ Bronze 7x120MM ARGB FAN Mid Tower ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

7.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7909.00
Frisby FC-9550G 850W 80+ Bronze 7x120MM ARGB FAN Mid Tower ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

7.979,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 7979.66
Frisby Fc-9550G 850W 80+ Bronz Usb 3.2 Argb Atx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8119.00
Frısby 850W 80+Bronze Fc-9550G Mid Tower

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

8.494,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8494.10
Frisby Frısby FC-9550G 850W 80+(Bronze) Argb 7x Fan Gamıng Kasa - Siyah

Satıcı: ÖZKARMAN

19.421,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 19421.12

Frisby FC-9550G 850W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby FC-9550G 850W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Frisby FC-9550G 850W Bilgisayar Kasası 850 W 7.279,00 TL
Frisby FC-9550G Bilgisayar Kasası   10.560,32 TL

Frisby FC-9550G 850W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

Frisby FC-9550G 850W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 280 mm
• Yükseklik 435 mm
• Derinlik 420 mm
• Ağırlık 9.5 kg
• Renk Siyah

Frisby FC-9550G 850W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.