Anakart Uyumluluğu:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
1 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

Frisby FC-S6020B 300W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frisby FC-S6020B USB 300w Siyah Slim Matx Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap | 74 yorum

2.354,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 2354.15
Frisby Fc-S6020B Slim Tower Kasa, 2 X Usb Port, 1 X Audio Set, Siyah

Satıcı: Nepal Bilişim

2.178,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 2188.99
Frisby Slim Tower Micro Atx, 300W Slim Power, 80Mm Fanlı Fc-S6020b Kulplu Siyah Kasası

Satıcı: vebingo

2.198,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2198.10
Frisby FC-S6020B 300W Kulplu Slim Tower Bilgisayar Kasası

Satıcı: nepalbilisim

2.207,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 2207.08
FRISBY 300W FC-S6020B STANDART SLIM ATX PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

2.213,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 2213.00
Frısby Fc-S6020b Slim Tower Kasa (Kulplu 300W)

Satıcı: nepalbilişim

2.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2225.00
Frisby FC-S6020B 300W Kulplu Slim Tower Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.247,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 2247.37
FRISBY Fc-s6020b Slim Tower Kasa (KULPLU 300W)-1

Satıcı: Nepal Bilişim

2.255,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 2255.06
Frisby FC-S6020B 300W USB 2.0 mATX Mini Tower Kasa 2.131,00 TL + 129,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 2141
FRISBY Fc-s6020b Slim Tower Kasa (KULPLU 300W)-1

Satıcı: onlinealisverisyap

2.282,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 2282.94
Frisby Slim Tower Micro ATX, 300W Slim Power, 80mm Fanlı FC-S6020B Kulplu Siyah Kasası

Satıcı: vebingo

2.361,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 2361.74
FRISBY Fc-s6020b 300w Güç Kaynaklı 8cm Sessiz Fanlı Kart Okuyuculu Micro Atx Slim Bilgisayar Kasası

Satıcı: vebingo

2.492,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2492.90
FRISBY FC-S6020B 300W KULPLU SLIM TOWER KASA

Satıcı: vebingo

2.690,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 2690.70
FRISBY FC-S6020B 300W 1X80MM FAN USB 2.0 SLIM TOWER SİYAH KULPLU KASA

Satıcı: MAESKO

3.417,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 3417.18

Frisby FC-S6020B 300W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby FC-S6020B 300W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

1 adet
Var
Yok

Frisby FC-S6020B 300W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 1 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Ön)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 100 mm
• Yükseklik 390 mm
• Derinlik 300 mm
• Renk Siyah

Frisby FC-S6020B 300W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.