Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Frisby Panda 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Frisby Panda Fc-9405G 650W 80+ Usb 3.2 Rgb Atx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.028,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 5028.10
Fc-9405G 650W 80+ Panda Double Slim F.kasa

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.209,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5209.80
Frisby FC-9405G PANDA Gaming Kasa (Double Slim Ring RGB Fan + 650W 80+)

Satıcı: LowellTeknoloji

5.253,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 5253.66
Frisby Panda FC-9405G 650W 80+ 4x120mm Double Slim Ring RGB Fan Temperli Cam Mesh USB 3.0 ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

5.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5369.00
FRISBY FC-9405G 650W 80+ PANDA Double Slim F.Kasa

Satıcı: 2A Market

5.401,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 5401.07
FRISBY FC-9405G 650W 80+ 4X120MM DUAL RING RGB FAN USB 3.0 MİDİ TOWER SİYAH KASA

Satıcı: MAESKO

5.485,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 5485.73
Frisby FC-9405G PANDA Gaming Kasa (Double Slim Ring RGB Fan + 650W 80+)

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 5589.00
Frisby FC-9405G Panda Gaming Kasa (Double Slim Ring RGB Fan + 650W 80+) 5.649,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 5659.12
Frisby FC-9405G PANDA Gaming Kasa (Double Slim Ring RGB Fan + 650W 80+)

Satıcı: netsipariş

5.872,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 5872.20
FRISBY FC-9405G 650W 80+ 4X120MM DUAL RING RGB FAN USB 3.0 MİDİ TOWER SİYAH KASA

Satıcı: ACF Teknoloji

6.676,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 6676.21

Frisby Panda 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Frisby Panda 650W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Frisby Panda 650W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

Frisby Panda 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 225 mm
• Yükseklik 455 mm
• Derinlik 400 mm
• Renk Siyah

Frisby Panda 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.