Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

FSP CMT218 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

FSP CMT 218 650W 80+ 4 x 120MM Fixed RGB Fan Temperli Cam Kasa

Satıcı: techhouse

3.298,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 3298.20
FSP CMT 218 650W 80+ 4x120mm Fixed RGB Fan Temperli Cam USB 3.0 Mesh ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3999.00
Fsp Cmt218 650W 80+ Psu Kasa

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.082,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5082.30
FSP CMT218 650W 80+ PSU KASA

Satıcı: UZMANLARPC

5.245,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5245.80
FSP CMT 218 650W 80+ 4 x 120MM Fixed RGB Fan Temperli Cam Kasa

Satıcı: Uzmanlarpc

5.304,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 5304.18
FSP CMT 218 650W 80+ 4x120mm Fixed RGB Fan Temperli Cam USB 3.0 Mesh ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Teknoteg

5.724,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5724.17
FSP 650W 80+ CMT218 Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

5.749,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 5749.61
FSP 650W 80+ CMT218 Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

5.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 5765.00
Fsp 650W 80+ Cmt218 Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

5.881,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5881.60
Fsp Cmt 218 650W 80 4X120Mm Fixed Rgb Fan Temperli Cam Usb 3.0 Mesh Atx Mid-Tower Gaming (Oyuncu) K

Satıcı: onlinealisverisyap

5.922,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 5922.48
Fsp Cmt 218 650W 80 4X120Mm Fixed Rgb Fan Temperli Cam Usb 3.0 Mesh Atx Mid-Tower Gaming (Oyuncu) K

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

6.474,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 6474.03
Fsp CMT218 650W 4x Fan E-Atx Siyah Gamıng Kasa - 1

Satıcı: Hızlı Stok

8.141,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 8141.62

FSP CMT218 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

FSP CMT218 650W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

FSP CMT218 650W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

FSP CMT218 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 218 mm
• Yükseklik 447 mm
• Derinlik 385 mm
• Ağırlık 6.2 kg
• Renk Siyah

FSP CMT218 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.