Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
4 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Gamdias Athena M3 750W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Gamdıas Athena M3, 750w, 80+ Bronze, Tempered Glass, Type-c, Mesh Ön Panel, Argb, Atx, Gamıng Kasa

Satıcı: zmteknoloji

5.696,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 5696.47
Gamdıas Athena M3, 750w, 80+ Bronze, Tempered Glass, Type-c, Mesh Ön Panel, Argb, Atx, Gamıng Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

5.789,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 5789.62
Gamdıas Athena M3, 750w, 80+ Bronze, Tempered Glass, Type-c, Mesh Ön Panel, Argb, Atx, Gamıng Kasa

Satıcı: Teknoteg

5.855,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5855.17
Gamdıas Athena M3, 750W, 80+ Bronze, Tempered Glass, Type-C, Mesh Ön Panel, Argb, Atx, Gamıng Kasa

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.860,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5860.10
GAMDIAS ATHENA M3, 750W, 80+ Bronze, Tempered Glass, Type-C, Mesh Ön Panel, ARGB, ATX, GAMING KASA

Satıcı: UZMANLARPC

6.018,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 6018.88
Gamdıas Athena M3, 750W, 80+ Bronze, Tempered Glass, Type-C, Mesh Ön Panel, Argb, Atx, Gamıng Kasa

Satıcı: ELECTROLAB TEKNOLOJİ

6.226,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 6226.30
Gamdıas Athena M3, 750W, 80+ Bronze, Tempered Glass, Type-C, Mesh Ön Panel, Argb, Atx, Bilgisayar Kasaları - Yok

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

6.774,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 6774.20
Gamdıas Athena M3, 750w, 80+ Bronze, Tempered Glass, Type-c, Mesh Ön Panel, Argb, Atx, Gamıng Kasa

Satıcı: MAESKO

8.219,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 8219.95
Gamdias Gamdıas Athena M3, 750W, 80+ Bronze, Tempered Glass, Type-C, Mesh Ön Panel, Argb, Atx, Gamıng Kasa

Satıcı: Sbusshop

9.772,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 9772.18

Gamdias Athena M3 750W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Gamdias Athena M3 750W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Gamdias Athena M3 750W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
4 adet
Var

Gamdias Athena M3 750W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 1 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 4 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 218 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 460 mm
• Ağırlık 6.6 kg
• Renk Siyah

Gamdias Athena M3 750W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.