Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

GameBooster Crux E650B Bilgisayar Kasası Fiyatları

GAMEBOOSTER 650W 80+ CRUX E650B JBST-GBE650B GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

4.060,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4060.92
Gamebooster 650W 80+ Crux E650b Jbst-Gbe650b Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

4.152,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 4152.00
Gamebooster 650W 80+ Crux E650B Jbst-Gbe650B Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.180,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 4180.28
Gamebooster 650W 80+ Crux E650b Jbst-Gbe650b Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.187,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 4187.30
Gamebooster 650W 80+ Crux E650B Jbst-Gbe650B Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: LowellTeknoloji

4.511,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 4511.06
GameBooster CRUX E650B 650W 80+ USB 3.0 Mesh 4*Rainbow Fanlı Mid-T E-ATX Gaming Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.596,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 4596.83
GameBooster 650W 80+ Crux E650B JBST-GBE650B Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.655,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 4655.37
GAMEBOOSTER 650W 80+ WHITE CRUX E650B Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4719.00
Gamebooster 650W 80+ Whıte Crux E650B Gaming Mid-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Hızlı Stok

6.051,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 6051.63
GAMEBOOSTER 650W 80+ WHITE CRUX E650B Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: Arey Teknoloji

6.272,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 6272.72

GameBooster Crux E650B Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

GameBooster Crux E650B Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Crux E650B
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Fan Kapasitesi 6 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm 280 mm
• GPU Uzunluğu (max) 340 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler LED Düğmesi Rainbow Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 215 mm
• Yükseklik 480 mm
• Derinlik 395 mm
• Renk Siyah

GameBooster Crux E650B Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.