Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

GameBooster GB-G2851BB Bilgisayar Kasası Fiyatları

GAMEBOOSTER GB-G2851BB SEA WIEW 7-RGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

4.830,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4830.35
GAMEBOOSTER GB-G2851BB SEA WIEW 7-RGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: ZmTeknoloji

4.839,66 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4849.66
Gamebooster GB-G2851BB Sea Wıew 7 RGB Fanlı Mid-Tower Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.911,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 4911.11
Gamebooster GB-G2851BB Sea Wıew 7 RGB Fanlı Mid-Tower Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: zmteknoloji

4.920,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 4920.31
GameBooster GB-G2851BB 7x ARGB Fan Siyah Temperli Cam USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

4.976,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 4976.45
Gamebooster Gb-G2851bb Sea Wıew 7-Rgb Fanlı Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.981,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 4981.30
Gamebooster Sea View Gb-G2851bb Usb 3.2 Argb Atx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.122,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 5122.10
GameBooster GB-G2851BB 7x ARGB Fan Siyah Temperli Cam USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

5.357,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 5357.06
GameBooster GB-G2851BB Sea View USB 3.0, ATX 7 x ARGB Fanlı, Siyah Kasa (PSU Yok)

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.450,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 5450.43
GameBooster GB-G2851BB Sea View USB 3.0, ATX 7 x ARGB Fanlı, Siyah Kasa (PSU Yok)

Satıcı: netsiparis

5.515,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 5515.68
GameBooster GB-G2851BB 7x ARGB Fan Siyah Temperli Cam USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap | 2 yorum

5.539,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 5539.75
Gamebooster GB-G2851BB Sea Wıew 7-Rgb Fanlı Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası - Siyah - Beyaz

Satıcı: Core Bilgisayar

6.835,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 6835.15

GameBooster GB-G2851BB Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

GameBooster GB-G2851BB Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

GameBooster GB-G2851BB Bilgisayar Kasası Siyah 4.830,35 TL
GameBooster GB-G2851BW Bilgisayar Kasası Beyaz 6.165,05 TL

GameBooster GB-G2851BB Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Yok
Var

GameBooster GB-G2851BB Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model GB-G2851BB
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Fan Kapasitesi 7 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Alt) 240 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 240 mm 280 mm
• GPU Uzunluğu (max) 445 mm
• CPU Fan Yüksekliği 160 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 285 mm
• Yükseklik 398 mm
• Derinlik 460 mm
• Ağırlık 6.8 kg
• Renk Siyah

GameBooster GB-G2851BB Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

GameBooster GB-G2851BB Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.