Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

GameBooster GB-T005MB Bilgisayar Kasası Fiyatları

GameBooster GB-T005MB USB3.0 RGB fan Mesh Panel Siyah kasa (PSU Yok) (JBST-GBT005MB)

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

2.826,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 2826.20
Gamebooster Gb-T005mb Usb 3.2 Rgb Atx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.715,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2715.70
GAMEBOOSTER GB-T005MB GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

2.725,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 2725.46
Gamebooster Gb-T005mb Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2809.00
Gamebooster Gb-T005Mb Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.810,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2810.30
Gamebooster Gb-T005Mb Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: LowellTeknoloji

2.837,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2837.86
GameBooster GB-T005MB USB3.0 RGB fan Mesh Panel Siyah kasa (PSU Yok)

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.889,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2889.63
GAMEBOOSTER GB-T005MB GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2969.00
GAMEBOOSTER GB-T005MB GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: Core Bilgisayar

3.661,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3661.56
Gamebooster GB-T005MB Powersız Siyah Mesh Panel Mid Tower Atx Kasa - Siyah - Beyaz

Satıcı: Hızlı Stok

3.714,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 3714.49

GameBooster GB-T005MB Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

GameBooster GB-T005MB Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

GameBooster GB-T005MW Bilgisayar Kasası Beyaz 2.049,00 TL
GameBooster GB-T005MB Bilgisayar Kasası Siyah 2.715,70 TL

GameBooster GB-T005MB Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
1 adet
Yok
Var

GameBooster GB-T005MB Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model GB-T005MB
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 6 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 1 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 335 mm
• CPU Fan Yüksekliği 160 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler RGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 1.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 200 mm
• Yükseklik 435 mm
• Derinlik 335 mm
• Renk Siyah

GameBooster GB-T005MB Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.