Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

GameBooster Raider E651B 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Gamebooster 650W 80+ Raıder E651b Jbst-Gbe651b Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: BizdeBul

3.671,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 3671.30
GameBooster RAIDER E651B 650W 80+ WHITE USB 3.0 Mesh 4*Rainbow Fanlı Mid-T E-ATX Gaming Siyah Kasa

Satıcı: BizdeBul

3.743,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 3743.04
GameBooster 650W 80+ Raıder E651B JBST-GBE651B Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: BizdeBul

4.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 4079.00
GAMEBOOSTER 650W 80+ RAIDER E651B JBST-GBE651B GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

4.230,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 4230.40
Gamebooster 650W 80+ Raıder E651b Jbst-Gbe651b Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

4.324,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 4324.90
Gamebooster 650W 80+ Raıder E651B Jbst-Gbe651B Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.359,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 4359.06
GameBooster Raider GB-E651B 650W 80+ White USB 3.2 LED eATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: BizdeBul

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 4409
Gamebooster 650W 80+ Raıder E651B Jbst-Gbe651B Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: LowellTeknoloji

4.699,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 4699.06
GameBooster RAIDER E651B 650W 80+ WHITE USB 3.0 Mesh 4*Rainbow Fanlı Mid-T E-ATX Gaming Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.781,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 4781.13
Gamebooster 650W 80+ Whıte Raıder E651B Gaming Mid-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Hızlı Stok

6.296,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 6296.72

GameBooster Raider E651B 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

GameBooster Raider E651B 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Raider E651B
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX E-ATX
• Kasa Materyali Çelik
• Fan Kapasitesi 6 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 200 mm 240 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 390 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 650 W
• Diğer Özellikler Rainbow Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 215 mm
• Yükseklik 480 mm
• Derinlik 455 mm
• Renk Siyah

GameBooster Raider E651B 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.