Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Gameforce Bigmesh Bilgisayar Kasası Fiyatları

GAMEFORCE Bigmesh ATX Bilgisayar Kasası, 4x120mm RGB Fan, Siyah, Temperli Cam Panel, Oyuncu PC Kasası

Satıcı: rsateknoloji

2.799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 2809.99
Gameforce Bigmesh 4X120mm Rgb Fanlı Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: RSA-TEKNOLOJİ

2.725,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 2725.90
Gameforce Bigmesh 4x120mm Rgb Fanlı Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: rsa-teknoloji

2.759,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2759.91
GAMEFORCE Bigmesh 4x120mm Rgb Fanlı Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: Rsa Teknoloji

2.819,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2819.91
GAMEFORCE Bigmesh 4x120mm Rgb Fanlı Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: Rsa-Teknoloji

2.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2999.90
GAMEFORCE Bigmesh ATX Bilgisayar Kasası, 7x120mm RGB Fan, Siyah, Temperli Cam Panel, Oyuncu PC Kasası

Satıcı: rsateknoloji

3.099,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 3109.99
Gameforce Bigmesh 7X120mm Rgb Fanlı Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: RSA-TEKNOLOJİ

3.101,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 3101.90
Gameforce Bigmesh 4X120MM Rgb Fanlı Oyuncu Bilgisayar Kasası - Siyah - Yok

Satıcı: RSA-Teknoloji | 1 yorum

3.199,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 3199.90
Gameforce Bigmesh 7X120MM Rgb Fanlı Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: RSA-Teknoloji | 3 yorum

3.399,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 3399.90

Gameforce Bigmesh Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Gameforce Bigmesh Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

Gameforce Bigmesh Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Bigmesh
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 11 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 1 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 410 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler RGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 210 mm
• Yükseklik 485 mm
• Derinlik 455 mm
• Ağırlık 5.9 kg
• Renk Siyah

Gameforce Bigmesh Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.