Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
1 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Gameforce Liquid Bilgisayar Kasası Fiyatları

GAMEFORCE LIQUID 6x120mm RGB Fanlı Kumandalı ve Kontrolcülü Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: rsateknoloji

2.849,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 2859.99
Gameforce Lıquıd Mini 6X120mm Rgb Fanlı Kum.ve Kont.oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: RSA-TEKNOLOJİ

2.819,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2819.90
Gameforce Liquid Beyaz 7X120 Mm Fanlı Rgb Kum.kontrolcülü Atx Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: RSA-TEKNOLOJİ

3.759,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3759.90
GAMEFORCE Lıquıd Beyaz 7x120 Mm Fanlı Rgb Kumandalı Kontrolcülü ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası Liquid Beyaz

Satıcı: rsa-teknoloji

3.947,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 3947.91
GAMEFORCE Liquid 7×120 Mm Fanlı Rgb Kumandalı Kontrolcülü ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: rsateknoloji

3.949,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 3959.99
Gameforce Lıquıd Beyaz 7X120 mm Fanlı Rgb Kumandalı Kontrolcülü Atx Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: RSA-Teknoloji | 15 yorum

3.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3999.90
GAMEFORCE Lıquıd 7x120mm Rgb Fanlı Kumandalı Ve Kontrolcülü Atx Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: Rsa-Teknoloji

3.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3999.90
GAMEFORCE Lıquıd Beyaz 7x120mm Fanlı Rgb Kumandalı Ve Kontrolcülü Atx Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: Rsa-Teknoloji

3.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3999.90
Gameforce Lıquıd 7X120 mm Fanlı Rgb Kumandalı Kontrolcülü Atx Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: RSA-Teknoloji

4.199,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4199.90

Gameforce Liquid Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Gameforce Liquid Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Gameforce Liquid Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

1 adet
2 adet
Yok
Var

Gameforce Liquid Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 1 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 270 mm
• Yükseklik 388 mm
• Derinlik 368 mm
• Ağırlık 6.7 kg
• Renk Siyah

Gameforce Liquid Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Gameforce Liquid Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.