Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Gigabyte C201 Panoramic Ice Bilgisayar Kasası Fiyatları

GIGABYTE C201P 20mm Soğutma Mesafeli Cam Mid-Tower Kasa Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

3.889,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 3899.92
GIGABYTE GB-C201PI PANORAMIK GAMING MID-TOWER PC KASASI BEYAZ 360MM SIVI SOĞUTUCU DESTEĞİ

Satıcı: onlinealisverisyap

3.774,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 3774.54
GIGABYTE GB-C201PI PANORAMIK GAMING MID-TOWER PC KASASI BEYAZ 360MM SIVI SOĞUTUCU DESTEĞİ

Satıcı: ZmTeknoloji

3.787,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 3787.78
GIGABYTE C201 PANORAMIC ICE 3xARGB Fanlı Temperli Camlı m-ATX Gaming Kasa-GB-C201PI

Satıcı: onlinealisverisyap

3.889,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 3889.92
Gigabyte C201 GB-C201PI Panoramic USB 3.0 mATX Beyaz Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasası 3.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 3969.00
GIGABYTE C201 PANORAMIC ICE 3xARGB Fanlı Temperli Camlı m-ATX Gaming Kasa-GB-C201PI

Satıcı: Tekramarket

4.058,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 4058.01
Gigabyte C201 PANORAMIC ICE 3xARGB Fanlı Temperli Camlı m-ATX Gaming Kasa-GB-C201PI

Satıcı: incehesap

4.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 4309.00
Gigabyte GB-C201PI GAMING Mid-Tower PC Kasası Beyaz 360mm Soğutma Desteği

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

5.414,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 5414.40
Gigabyte Gıgabyte GB-C201PI Gamıng Mid-Tower Pc Kasası Beyaz 360MM Soğutma Desteği - Siyah - Beyaz

Satıcı: Hızlı Stok

5.888,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 5888.23

Gigabyte C201 Panoramic Ice Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Gigabyte C201 Panoramic Ice Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Gigabyte C201 Panoramic (GB-C201P) Bilgisayar Kasası Siyah 3.230,26 TL
Gigabyte C201 Panoramic Ice (GB-C201PI) Bilgisayar Kasası Beyaz 3.774,54 TL

Gigabyte C201 Panoramic Ice Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

3 adet
2 adet
Yok
Var

Gigabyte C201 Panoramic Ice Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 242 mm
• Yükseklik 431 mm
• Derinlik 430 mm
• Ağırlık 6.4 kg
• Renk Beyaz

Gigabyte C201 Panoramic Ice Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.