Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice Bilgisayar Kasası Fiyatları

Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice GB-C500PI ST ARGB Fanlı Beyaz ATX Oyuncu Kasası Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

4.283,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 4283.05
Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice Gb-C500pı St Argb Fanlı Beyaz Atx Oyuncu Kasası Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

4.323,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4323.10
Gigabyte C500 Panoramic Stealth ICE Glass RGB USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa 5.169,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5179
Gigabyte C500 GB-C500PI ST Panoramic Stealth Glass USB 3.0 USB-C ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasası 5.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 5679.00
Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice Glass Usb 3.0 Type-c Beyaz Atx Mid Tower Kasa

Satıcı: Tekramarket

5.795,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 5795.08
Gigabyte C500 Panoramic Stealth ICE Glass USB 3.0 Type-C Beyaz ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: Tekramarket

5.840,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 5840.01
GIGABYTE C500P ST 50mm Soğutma Mesafeli RGB Cam Mid-Tower Kasa (Beyaz)

Satıcı: Tekramarket

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 5909
Gigabyte C500 GB-C500PI ST Panoramic Stealth Glass USB 3.0 USB-C ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasas

Satıcı: Tekramarket

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5899.00
Gigabyte C500 Panoramic Stealth ICE Glass USB 3.0 Type-C Beyaz ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: incehesap

5.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 5919.00
Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice Glass Usb 3.0 Type-c Beyaz Atx Mid Tower Kasa

Satıcı: incehesap

5.930,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 5930.10
Gigabyte C500 GB-C500PI ST Panoramic Stealth Glass USB 3.0 USB-C ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasas

Satıcı: incehesap

6.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 6169.00
Gıgabyte C500 Panoramıc Stealth Ice Temperli Cam Atx Bilgisayar Kasası - Beyaz - Yok

Satıcı: incehesap

6.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 6619.00
Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice Glass Usb 3.0 Type-c Beyaz Atx Mid Tower Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

7.301,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 7301.46
Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice Glass Usb 3.0 Type-C Beyaz Atx Mid Tower Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

7.523,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 7523.60

Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Gigabyte C500 Panoramic Stealth (GB-C500P ST) Bilgisayar Kasası Siyah 5.004,00 TL
Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice (GB-C500PI ST) Bilgisayar Kasası Beyaz 5.169,00 TL

Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Yok
Var

Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 235 mm
• Yükseklik 501 mm
• Derinlik 430 mm
• Ağırlık 8.1 kg
• Renk Beyaz

Gigabyte C500 Panoramic Stealth Ice Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.