Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HAVN BF 360 Black Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower ATX Gaming Kasa
8.199,00 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
47 dk önce
1 8209
HAVN BF 360 Black Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower ATX Gaming Kasa Satıcı: Betaplus
8.686,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 8686.71
Havn Bf 360 Black Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower Atx Gaming Kasa - Siyah - Fansız
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 4 yorum
8.861,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 8861.97
HAVN BF 360 Black Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower ATX Gaming Kasa Satıcı: Betaplus
8.984,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 8984.64
HAVN BF 360 ATX Mid Tower PC Kasası, Yarı Açık SGCC Çelik Çerçeve, SimpliCable Kablo Yönetimi, Çıkarılabilir Üst Braket, Sessiz Çalışma, Premium Çelik Yapı - Siyah Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ
9.109,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
5 9119
HAVN BF 360 Akış Yüksek Hava Akımı ATX Orta Kule PC Kasası, Yarı Açık SGCC Çelik Çerçeve, SimpliCable Kablo Yönetimi, 2X 180mm Fan, 1x 140mm Fan 360mm Radyatör Bağlantıları, Manyetik Paneller - Siyah Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ
10.439,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
6 10449
HAVN BF 360 Black Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower ATX Gaming Kasa Satıcı: BETA PLUS
12.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 12409
Beyaz
8.199,00 TL
Siyah
8.199,00 TL