Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Güç Kaynağı (PSU):
Var

Hiper K-740 12 cm Fan 350W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Hiper K-740 350W 12cm Fan Mini ATX Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

2.496,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 2506.17
HIPER 350W K-740-350 Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.427,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2427.57
Hiper K-740 350W 12Cm Fan Mini Atx Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

2.503,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 2503.75
Hiper K-740 350W 12Cm Fan Mini Atx Kasa

Satıcı: KuantumSanal

2.563,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2563.27
Hıper K-740 350W 12Cm Fan Mını Atx Kasa

Satıcı: Ucuz Sepet

2.613,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2613.10
Hiper K-740 350W 12CM FAN MINI ATX KASA

Satıcı: ASEMPİ

2.674,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2674.02
Hiper K-740 350W 12Cm Fan Mini Atx Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

2.715,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 2715.66
Hiper K-740 350W 12Cm Fan Mini Atx Kasa

Satıcı: gamemar

2.716,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2716.70
Hiper K-740 350W 12cm Fan Mini ATX Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.763,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 2763.53
Hiper K-740 350W 12cm Fan Mini ATX Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

2.769,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 2769.76
Hiper K-740 350W 12CM FAN MINI ATX KASA

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2839.00
Hıper K-740 350W 12Cm Fan Atx Kasa

Satıcı: Arslan Bilgisayar

2.841,52 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2851.52
Hıper K-740 350W 12Cm Fan Mını Atx Kasa

Satıcı: OCCUSİS

3.307,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3307.90
Hiper K-740 350W 12 Cm Fan Mini ATX Kasa K740

Satıcı: TEPEAVM

3.745,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

14 3745.44

Hiper K-740 12 cm Fan 350W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Hiper K-740 12 cm Fan 350W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model K-740
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX
• Kasa Materyali Metal
• Desteklenen Fan Ebatları 80 mm 120 mm
• Dahili Fan Tipi Standart
• Dahili Fan Sayısı 1 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 350 W

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Reset Tuşu Var
• Renk Siyah

Hiper K-740 12 cm Fan 350W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.