Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
4 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Hyte Y70 Bilgisayar Kasası Fiyatları

Hyte Y70 Blueberry Milk Temperli Cam Usb 3.2 E-Atx Dual Chamber Mid Tower Gaming Kasa (Cs-Hyte-Y70-Bm)

Satıcı: Betaplus

13.434,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 13434.41
Hyte Y70 Matcha Milk Temperli Cam Usb 3.2 E-Atx Dual Chamber Mid Tower Gaming Kasa (Cs-Hyte-Y70-Mm)

Satıcı: Betaplus

13.434,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 13434.41
Hyte Y70 Matcha Milk Temperli Cam USB 3.2 E-Atx Dual Chamber Mid Tower Gaming Kasa (CS-HYTE-Y70-MM) - Yeşil

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

13.716,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 13716.57
Hyte Y70 Blueberry Milk Temperli Cam USB 3.2 E-Atx Dual Chamber Mid Tower Gaming Kasa (CS-HYTE-Y70-BM) - Mavi

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

13.716,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 13716.57
HYTE Y70 Blueberry Milk Temperli Cam USB 3.2 E-ATX Dual Chamber Mid Tower Gaming Kasa ()

Satıcı: Betaplus

13.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 13789.00
HYTE Y70 Strawberry Milk Temperli Cam USB 3.2 E-ATX Dual Chamber Mid Tower Gaming Kasa

Satıcı: Betaplus

13.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 13789.00
HYTE Y70 Black Cherry Temperli Cam USB 3.2 E-ATX Dual Chamber Mid Tower Gaming Kasa (CS-HYTE-Y70-BR)

Satıcı: Betaplus

13.909,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 13909.44
HYTE Y70 Matcha Milk Temperli Cam USB 3.2 E-ATX Dual Chamber Mid Tower Gaming Kasa (CS-HYTE-Y70-MM)

Satıcı: Betaplus

13.909,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 13909.44
HYTE Y70 Çift Odacıklı ATX Orta Kule Modern Estetik Kılıf Taro Sütü (E-ATX/ATX/M-ATX/M-ITX)

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

14.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 14109
HYTE Y70 Çift Odacıklı ATX Orta Kule Modern Estetik Kasa Çilek Sütü (E-ATX/ATX/M-ATX/M-ITX)

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

14.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 14109
HYTE Y70 Matcha Milk Temperli Cam USB 3.2 E-ATX Dual Chamber Mid Tower Gaming Kasa (CS-HYTE-Y70-MM) 19.194,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 19204
HYTE Y70 Blueberry Milk Temperli Cam USB 3.2 E-ATX Dual Chamber Mid Tower Gaming Kasa (CS-HYTE-Y70-BM) 19.194,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 19204
Hyte Y70 Touch Infinite Midi Tower Nero, Colore Ciliegia (HYTE Y70 Touch Infinite Case Blk Cherry)

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

24.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

13 24679

Hyte Y70 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Hyte Y70 Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
4 adet
2 adet
Yok
Var

Hyte Y70 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Y70
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 10 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Sayısı 0 fan
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm 140 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 120 mm 140 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 422 mm
• CPU Fan Yüksekliği 180 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 4 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 320 mm
• Yükseklik 470 mm
• Derinlik 470 mm
• Renk Siyah

Hyte Y70 Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.