Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Inca Empousa EMG-17XB Bilgisayar Kasası Fiyatları

Inca Emg-17Xb 4X1200mm Kumandalı Argb Fan Gaming Computer Case

Satıcı: Smallman

4.361,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4361.50
INCA EMG-17XB Gaming Mid-Tower PC Kasası ARGB Kontrolcü

Satıcı: onlinealisverisyap

4.682,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 4682.34
Emg-17Xb 4X1200mm Kumandalı Argb Fan Gaming Computer Case Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

4.771,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4771.00
INCA EMG-17XB POWERSIZ OYUNCU KASA 4x120mm ARGB

Satıcı: onlinealisverisyap

4.819,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 4819.09
INCA EMG-17XB POWERSIZ OYUNCU KASA 4x120mm ARGB

Satıcı: LowellTeknoloji

5.187,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 5187.86
Inca Emg-17Xb 4X1200Mm Kumandalı Argb Fan Gaming Computer Case Boş Bilgisayar Kasası - yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.282,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 5282.63
Inca Emg-17XB 4X1200mm Kumandalı ARGB Fan Gaming Computer Case

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.285,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 5285.53
INCA EMPOUSA PREMIUM BİLGİSAYAR KASASI EMG-17XB 480 * 213 * 498 3.5" Sürücü: Bölmeleri 2 Adet 2.5" Fan Yuvaları Ön Panel: 3x 120mm 3x 120/140mm Fan yuvası USB3.0

Satıcı: İNTİ BİLİŞİM

6.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 6509.99
Inca EMG-17XB Powersız Oyuncu Kasa 4X120MM Argb

Satıcı: Core Bilgisayar

6.756,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 6756.11
Inca Emg-17XB 4X1200mm Kumandalı ARGB Fan Gaming Computer Case

Satıcı: İnti Bilişim

6.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6999.99

Inca Empousa EMG-17XB Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Inca Empousa EMG-17XB Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Yok
Var

Inca Empousa EMG-17XB Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 213 mm
• Yükseklik 498 mm
• Derinlik 480 mm
• Ağırlık 8.4 kg
• Renk Siyah

Inca Empousa EMG-17XB Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.