Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Inca Empousa EMG-17XN Bilgisayar Kasası Fiyatları

Inca Emg-17Xn 4X1200mm Kumandalı Argb Fan Gaming Computer Case

Satıcı: Smallman

4.361,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 4361.50
Emg-17Xn 4X1200mm Kumandalı Argb Fan Gaming Computer Case Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

4.771,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 4771.00
INCA EMG-17XN Gaming Mid-Tower PC Kasası ARGB Kontrolcü

Satıcı: onlinealisverisyap

4.795,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 4795.33
INCA EMG-17XN POWERSIZ OYUNCU KASA 4x120mm ARGB

Satıcı: onlinealisverisyap

4.940,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 4940.42
Inca Emg-17Xn 4X1200Mm Kumandalı Argb Fan Gaming Computer Case Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.057,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 5057.84
Inca Emg-17Xn 4X1200Mm Kumandalı Argb Fan Gaming Computer Case Boş Bilgisayar Kasası - yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.282,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 5282.63
INCA EMG-17XN POWERSIZ OYUNCU KASA 4x120mm ARGB

Satıcı: LowellTeknoloji

5.319,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 5319.46
INCA EMPOUSA PREMİUM BİLGİSAYAR KASASI EMG-17XN

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.411,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 5411.64
INCA EMPOUSA PREMİUM BİLGİSAYAR KASASI EMG-17XN

Satıcı: inti bilişim

6.336,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 6336.00
INCA EMPOUSA PREMIUM BİLGİSAYAR KASASI EMG-17XN 480 * 213 * 498 3 Adet CPU Soğutucu 120mm ARGB LED'li fan Üst Panel: 3x 120/140mm Fan yuvası G/Ç Bağlantı Noktaları:1x USB3.0 | 2x USB2.0

Satıcı: İNTİ BİLİŞİM

6.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

10 6509.99
Inca Empousa Premium Bilgisayar Kasası EMG-17XN

Satıcı: FaboTeknoloji

6.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 6899.00

Inca Empousa EMG-17XN Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Inca Empousa EMG-17XN Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Yok
Var

Inca Empousa EMG-17XN Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 213 mm
• Yükseklik 498 mm
• Derinlik 480 mm
• Renk Siyah

Inca Empousa EMG-17XN Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.