Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

James Donkey Stark S800 750W Bilgisayar Kasası Fiyatları

James Donkey Stark S800 4X Argb 750W Gaming Kasa

Satıcı: Smallman

6.022,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6022.40
James Donkey Stark S800 4xARGB Temperli Cam 750W 80+ Bronze ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa 6.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 6249.00
James Donkey Stark S800 4xargb Temperli Cam 750W 80+ Bronze Atx Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: onmarktr

6.431,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 6431.65
James Donkey Stark S800 4xargb Temperli Cam 750W 80+ Bronze Atx Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

6.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 6509.00
James Donkey Stark S800 4xargb Temperli Cam 750W 80+ Bronze Atx Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

6.524,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 6524.10
James Donkey Stark S800 4xARGB Temperli Cam 750W 80+ Bronze ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

6.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 6729
James Donkey Stark S800 4xargb Temperli Cam 750W 80+ Bronze Atx Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

6.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 6789.00
James Donkey Stark S800 4x Argb Black Kasa 750w

Satıcı: incehesap

6.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 6789.00
James Donkey Stark S800 4X Argb 750W Gaming Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

6.819,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6819.60
James Donkey Stark S800 4X Argb 750W Gaming Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: pazareyle

7.024,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 7024.18
James Donkey Stark S800 4X Argb 750W Gaming Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle

7.492,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 7492.99
James Donkey Stark S800 4X Argb 750W Gaming Boş Bilgisayar Kasası - yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

7.566,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 7566.00

James Donkey Stark S800 750W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

James Donkey Stark S800 750W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

James Donkey Stark S800 750W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

James Donkey Stark S800 750W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Stark S800
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 10 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 1 adet
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 240 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 390 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 750 W
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 300 mm
• Yükseklik 385 mm
• Derinlik 416.5 mm
• Renk Siyah

James Donkey Stark S800 750W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.