Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Lian Li Lancool 207 Bilgisayar Kasası Fiyatları

Lian Li Medium Case(2x140mm PWM ARGBfans,2x120 PWMfans) Black

Satıcı: BiSistem

4.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4529.00
Lian Li Lancool 207 Siyah USB 3.1 ATX Mid Tower Kasa 4.857,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4867
Lian Li Lancool 207 Siyah Mid-Tower Atx Kasa (G99.LAN207RX.00)

Satıcı: Hepsiburada | 10 yorum

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 5299.00
Lian Li Lancool 207 Siyah Mid-Tower ATX Kasa (G99.LAN207RX.00) 5.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 5519.00
Lian Li Lancool 207 Siyah Mid-Tower ATX Kasa (G99.LAN207RX.00)

Satıcı: incehesap

5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 5749.00
Lian Li Lancool 207 Siyah Mid-tower Atx Kasa (G99.LAN207RX.00)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

5.802,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5802.00
Lian Li Lancool 207 Siyah Mid-tower Atx Kasa

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

5.897,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 5897.20
Lian Li Lancool 207 Siyah Mid-Tower ATX Kasa

Satıcı: FTECH

5.984,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5984.05
Lian Li Lancool 207 Siyah Mid-tower Atx Kasa (G99.LAN207RX.00)

Satıcı: incehesap

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 5999.00
Lian Li Lancool 207 Siyah Mid-Tower ATX Kasa (G99.LAN207RX.00)

Satıcı: ProStore

6.335,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 6335.04

Lian Li Lancool 207 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Lian Li Lancool 207 Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Lian Li Lancool 207 Bilgisayar Kasası Siyah 4.529,00 TL
Lian Li Lancool 207 Bilgisayar Kasası Beyaz 4.899,00 TL

Lian Li Lancool 207 Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

Lian Li Lancool 207 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 219 mm
• Yükseklik 456 mm
• Derinlik 455.6 mm
• Renk Siyah

Lian Li Lancool 207 Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Lian Li Lancool 207 Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.